Масляний обігрівач 9 секцій

Відгуки: Масляний обігрівач 9 секцій

Ірина

31.05.2026

Отримала обігрівач дуже швидко.Обігрівач просто супер👍🏼Нагрівається швидко і беззвучно.Температуру можна виставити як на самому обігрівачі,так і за допомогою пульта.Економний і нагріває приміщення добре.Дуже задоволена.

Переваги:
Дуже зручно,що можна виставити любу температуру.Беззвучний
Недоліки:
Не виявила

Олена

14.02.2026

Разочарована качеством сборки. Зачемто сделали отверстия для шнура,если оно никак не функционирует.

Переваги:
Миниатюрный ,греет хорошо.
Недоліки:
На вид Китай, как и написано на коробке почему пишут Турция?

Яніна

09.02.2026

Зробила замовлення на Радіатор масляний Kum-1225S підлоговий електричний 2000 Вт 9 секцій White 5.02.2026 , відразу проплатила досі немає ніякого зворотнього зв'язку від продавця Texno KRиNиЦЯ , сьогодні вже 9.02.2026

Віктор

09.02.2026

Швидко нагрівається сам і приміщення. Зручний, колеса стійкі та легко пересувають. Провід не дуже довгий,нам знадобився подовжувач. Запах масла був тільки при перших двох включеннях, далі зник. Користуватись легко та комфортно, повітря не сушить. Нагріває кімнату 16 кв.м. за пів години на потужності 50%. Єдиний недолік те, що доставка замовлення запізнилась на два дні, тобто в загальному чекали тиждень. Пакування не пошкоджене, все прийшло в належному вигляді. Дякую.

Переваги:
Швидко нагрівається сам і приміщення. Зручний, колеса стійкі та легко пересувають. Запах масла був тільки при перших двох включеннях, далі зник. Користуватись легко та комфортно, повітря не сушить. Нагріває кімнату 16 кв.м. за пів години на потужності 50%
Недоліки:
Провід не дуже довгий,нам знадобився подовжувач. Доставка замовлення запізнилась на два дні, тобто в загальному чекали тиждень.

Михайло

04.02.2026

Доброго дня. Обігрівач стояв більше 4х годин в кімнаті 16м2 в якій було орієнтовно 18,2 градуси. За цей час на 3й потужності з виставленою максимальною температурою на терморегуляторі 35С кімната не прогрілась навіть на 0,5С хоча до цього кондиціонер її прогрівав до 19о градусів

Дмитро

22.01.2026

Обирав обігрівач, який найменше буде сушити повітря і одночасно довго буде тримати тепло. Сам обігрівач сподобався. При першому прогріві був значний запах масла, в наступні включення зменшився. При отриманні на Місті побачив збоку на лицевій панелі вм'ятину, але відмовлятися не став, бо коли немає опалення і вдома холодно, це здається дрібницею. Напевно всі масляні обігрівачі потріскують, тут це не заважає і в економному режимі рідкісне явище. В цілому рекомендую, та якщо з доставкою перевізником, то оглядайте при отриманні.

Переваги:
Симпатичний, досить потужний, швидко нагрівається.

Андрій

24.10.2025

Хороший камін, користуємося місяць. Нарікань немає, поки що. Стоїть у кімнаті 20 м.кв. де немає дверей. Вночі вимикаємо, вдень працює у першому режимі. можемо інколи на годину включити на 3 режим, щоб швидко пішло тепло, а далі на 1. Працює як основний теплоносій поки немає опалення.

Переваги:
Добре гріє. Можу рекомендувати.
Недоліки:
Маленька тріщина на пластиковій панелі, на роботу не впливає. одразу запропонували обмін, але ми відмовилися.