Кросівки дитячі Adidas

Популярні запити

Відгуки: Кросівки дитячі Adidas

Кріс

05.07.2026

Кросівки класні, відповідають опису. Окреме дякую Епіцентру, за дуже пристойні акції та можливість замовити товар післяплатою (навіть без % НП). Замовляю вже не перший раз, щиро дякую за класний сервіс!

Переваги:
Відомий бренд, якісь, можливість замовити післяплатою
Недоліки:
Немає

Людмила

27.02.2026

Зверніть увагу, необхідно надати перевагу на розмір меньше. Гарно виглядають на нозі.

Недоліки:
Зверніть увагу на розмір. У моєму випадку підійшли на один розмір меньше.

Вирішили купити Кросівки дитячі Adidas?

Для того, щоб купити Кросівки дитячі Adidas високої якості за доступною ціною, досить відвідати наш інтернет-магазин Епіцентр К. Тут Ви знайдете широкий асортимент товарів цієї групи, який налічує 72 одиниць. Серед них товари з низькими цінами від 119 до 17999 грн.

В інтернет-гіпермаркеті Епіцентр К Ви легко знайдете оригінальні фото цих товарів, дізнаєтеся основні характеристики і технічні дані. Крім цього, на сайті можна почитати корисні відгуки від покупців. Також тут можна ознайомитися з цікавими статтями з різних тем і подивитися відеоогляди на найбільш затребувані товари категорії . Для покупця регулярно проводяться акції, розпродажі та знижки з безліччю вигідних позицій. Купуючи у нас, Ви отримаєте сертифікований товар з офіційною гарантією від виробника, зможете забрати його в Києві або в будь-якому іншому місті України, попередньо оформивши доставку або скориставшися безкоштовним самовивозом.

Ціни на Кросівки дитячі Adidas
ТоварЦіна
Кросівки дитячі Adidas X_PLRPATH EL C IE8470 р.35 чорні1 499 ₴
Кросівки для дівчаток Adidas RUNFALCON 5 EL C JP9403 р.31,5 зелені1 199 ₴
Кросівки дитячі Adidas BARREDA DECODE J OWHITE/CONAVY/CGREEN JP6729 р.38 2/3 бежеві1 799 ₴
Кросівки дитячі демісезонні Adidas GRAND COURT 2.0 CF ID5272 р.25,5 чорні799 ₴
Кросівки дитячі демісезонні Adidas BREAKNET 2.0 CF I ID5276 р.25,5 білі799 ₴

Найпоширеніші питання

→ Які недорогі товари в групі Кросівки?

ТОП товарів з низькою ціною в групі

  • Кросівки дитячі Adidas X_PLRPATH EL C IE8470 р.35 чорні
  • Кросівки для дівчаток Adidas RUNFALCON 5 EL C JP9403 р.31,5 зелені
  • Кросівки дитячі Adidas BARREDA DECODE J OWHITE/CONAVY/CGREEN JP6729 р.38 2/3 бежеві
→ Які товари купити в 2026 році в групі Кросівки?

В 2026 році в Епіцентрі часто купують

  • Кросівки дитячі Adidas X_PLRPATH EL C IE8470 р.35 чорні
  • Кросівки для дівчаток Adidas RUNFALCON 5 EL C JP9403 р.31,5 зелені
  • Кросівки дитячі Adidas BARREDA DECODE J OWHITE/CONAVY/CGREEN JP6729 р.38 2/3 бежеві
→ Товари з безкоштовним самовивозом в групі Кросівки?

Безкоштовний самовивіз з Епіцентру для товарів

  • Кросівки для хлопчиків Adidas RUNFALCON SPIDER-MAN IH8743 р.33,5 червоні
  • Кросівки дитячі Adidas HANDBALL SPEZIAL J LTBLUE/FTWWHT/GUM5 JI2902 р.38 2/3 блакитні
  • Кросівки дитячі Adidas BARREDA DECODE EL C FTWWHT/CBLACK/GRETWO JQ8850 р.33,5 білі
⭐ Категорія товарів
Кросівки
⭐ Кількість товарів у наявності
72
⭐ Найдешевший товар
799 ₴
⭐ Найдорожчий товар
4 999 ₴