даём с одного месяца сейчас пол года
- Переваги:
- цена
- Недоліки:
- нет
5
даём с одного месяца сейчас пол года
Наша маленька кіцюня дуже любить цей корм . Гарно хрумає своїми маленькими зубками.
Вже не вперше беру.задоволена. кошенята та кішка їдять с задоволенням. Запах нормальний. Туалет не воняє як було з другим кормом
Котик їсть із задоволенням. Приємна ціна за 1.5 кг. Якість не гірша ніж у Проплана і Йозери.
кіт їсть з задоволенням. шерсть блищить, за щоками тріщить))) раджу. той же проплан моєму кошенятові не дуже пішов, шерсть не блищала.
Дуже подобається цей корм, і кошеня їсть з задоволенням, але не переїдає, що мабуть означає що у кормі немає добавок, що викликають апетит.
Хороший за свою ціну
Купувала вперше. Котикам сподобався
Отличный корм, котёнку уже шесть месяцев, с двух месяцев ест этот корм, всё отлично. После года буду переводить на корм для взрослых этой же фирмы. Брала их влажные корма для котят, кушает хорошо.
Хороший корм, гарно і щільно закривається, котику подобається
Чудовий корм , збалансований склад, брала для дорослих котів, бо підходила ціна і склад, всі задоволені, блистять, гранули маленькі думаю котенятам підійдуть, пахне гарно. Рекомендую однозначно....
Отличный корм супер премиум класса, с богатым составом, высокий процент белка и витамины. Корм очень темного цвета, что говорит о высоком содержании мясных продуктов. Запах у корма очень приятный с запахом печени, гранулы не мелкие, котенку есть удобно. Котенок ест корм с огромным удовольствием! ...
