Гарної якості герметик за прийнятною ціною. Працювати зручно. Не скочується не тягнеться за шпателем лягає рівно і легко. Не жовтий не напівпрозорий а саме білий. Раджу
- Переваги:
- Білий, зручно працювати
- Недоліки:
- Ні
Гарної якості герметик за прийнятною ціною. Працювати зручно. Не скочується не тягнеться за шпателем лягає рівно і легко. Не жовтий не напівпрозорий а саме білий. Раджу
Все добре,рекомендую для всіх.
При нанесенні дуже рідкий, по консинстенції ближчий до силікону, коли вимикаєш пістолет, далі тече. При витиранні мокрою губкою, звурджується, залишаючи катишки. Після висихання колір не білий, як у аналогів, а якийсь кисельний, біло-прозорий, біло-сірий. Склалось враження, що це силікон з акрилом.
Якість чудова
Користувалася прозорим акриловим клеєм — дуже приємно здивував якістю. Головний плюс — після висихання він стає повністю прозорим, тому шви виглядають акуратно та майже непомітно. Клей легко наноситься, має зручну консистенцію, не розтікається і дозволяє спокійно вирівняти деталі перед фіксацією. Добре тримає різні матеріали, забезпечує надійне зчеплення без зайвих зусиль. Ще один великий плюс — його можна фарбувати після висихання, що дуже зручно в оздоблювальних роботах. Не має різкого запаху, що робить роботу більш комфортною.
дуже сподобалося
боїться вологи
Колір білий, сам герметик в міру густий тому усадки майже немає, приємно їм працювати
Очень жидкий, долго высыхает, при чуть большей поверхности нанесения трескается при высыхании. и главное расход почему то больше в полтора раза по сравнению с импортными. ждать высыхание нужно пару суток, и после высыхания он проваливается из-за сильно разбавленной консистенции. чуть эластичный
замовляв. ходив забирав під замовлення