Виявилось, що підошва пустотіла, дуже тоненька резина протерлась на п'ятках і виявилось, що підошва як соти і через ці диски і сніг і дощ, п'ятницю мокрі. Дитина приносила 2 місяці і це тепла зима без снігу!
- Переваги:
- На перший погляд непогані
- Недоліки:
- Пустотіла підошва, пітніють ноги
















