Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» продовжує опікуватися проблемою підвищення енергоефективності житлового сектора України. Саме з метою допомоги своїм клієнтам були створені Центри Енергоефективності.

Термомодернізувати житло та зробити його комфортним стало набаго простіше, адже ми пропонуємо вам скористатися комплексом послуг Центрів Енергоефективності:

 • Безкоштовна консультація

  Безкоштовна консультація
  Звернувшись до експертів Центру Енергоефективності, ви отримаєте докладну консультацію щодо сучасних систем і технологій у сфері термомодернізації. Енергоменеджер відповість на всі ваші питання щодо енергоефективності.
 • Проведення енергоаудиту

  Проведення енергоаудиту
  Придбайте сертифікат на енергоаудит власного будинку чи квартири за ціною від 275 грн. Професіональний енергоаудитор проведе якісний енергоаудит вашої оселі та виявить усі причини енерговтрат, складе програму рекомендацій щодо усунення виявлених проблем. Результатом енергоаудиту стане модернізації вашої оселі та шляхів підвищення його енергоефективності. Звіт з енергоаудиту розкриває першочергову мету підвищення енергоефективності – потенціал економії грошових витрат на енергію.
 • Підготовка енергоефективного проекту

  Підготовка енергоефективного проекту
  Персональний енергоменеджер запропонує вам оптимальні рішення та матеріали, допоможе обрати перевірену будівельну та монтажну організації, сформує фінальний бюджетний проект. Подальше виконання робіт згідно з проектом та енергоаудитом виключить нераціональне використання матеріалів.
 • Вибір системи фінансування

  Вибір системи фінансування
  За допомогою експерта ви зможете обрати для себе вигідну систему фінансування та оформити і подати заявку на участь в існуючих програмах компенсації. Наші спеціалісти нададуть комплексну консультацію щодо наявних механізмів компенсації, виконають розрахунки кредитування та економічної доцільності залучання кредитних коштів. Головним критерієм вибору моделі фінансування є можливість повернути якомога більше ваших витрат на проект.

Впевненість клієнтів у результаті досягається шляхом чіткої взаємодії на всіх етапах термомодернізації оселі. Ми пропонуємо перелік рішень, а ви обираєте оптимальне, маючи можливість особисто оцінити переваги та недоліки технологій на прикладі товарів, що є в наявності торговельного залу ТЦ «Епіцентр».

Скориставшись послугами Центру Енергоефективності, замовник отримує персонального помічника, який допомагатиме на усіх етапах створення енергоефективного житла. Наші клієнти без зайвого навантаження на сімейний бюджет зможуть провести енергоефективні заходи в своїх помешканнях.

Вам не доведеться витрачати свій час на пошук оптимального рішення та якісних виконавців робіт – ми зробимо це за вас!

Для успішного впровадження проектів ви можете звернутися до Центрів Енергоефективності, що знаходяться за адресами:

м. Київ, просп. Григоренка, 40
м. Київ, вул. Полярна, 20-Д
м. Київ, вул. Берковецька, 6-В

Ви дивилися