Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
25.05.2020 17:58:03

Трансформери, вперед!

Трансформери, вперед!

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


1. Одразу після вбудовуваної техніки з'явилися вбудовувані обідні столи на колесах. Вони ховаються у корпусах меблів, що дозволяє зекономити місце на кухні. За необхідності такі складані варіанти легко стають об’єктом 3 в 1: робочою поверхнею, повноцінним обіднім столом і барною стійкою. Цей предмет меблів також неважко перетворити на журнальний або кавовий стіл!

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

2. Після столів світові виробники почали випускати кухонні блоки-трансформери, що нагадують, швидше, роботів із фантастичного мультфільму, ніж місце для приготування вечері.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


3. Диван також перестав бути виключно спальним місцем або кутком для перегляду телепередач. Тепер це осередок для занять улюбленим хобі, сімейних і дружніх посиденьок, роботи на дому тощо.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


4. Винайдення підйомних механізмів дозволило ховати спальне місце за відкидним книжковим стелажем: так зникла необхідність постійно обходити кути громіздкого ліжка в маленькій квартирі.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

5. Механізмами трансформації обладнують і елементи декору: наприклад дзеркала, полиці.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

6. Особливо радіють меблям-трансформерам діти, оскільки сприймають їх як елемент гри. Дорослим вони подобаються тим, що дозволяють економити місце в маленькій кімнаті. В дитячій ліжко може бути письмовим столом, диваном, стелажем, підійматися вгору, перевертатися, піджиматися до стіни, виїжджати. А ще малюки ростуть разом із ніжками стільця й висотою парти, адже меблі можуть трансформуватися не тільки в новий об’єкт, але й змінювати свої габарити!

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


7. Зверніть увагу на стелажі, що обертаються на 360˚. Вони чудово зонують простір. Наприклад, в інтер’єрі у стилі лофт із відкритим плануванням стелажі-трансформери виконують роль багатофункціональних дверей або ширми. Так, з однієї сторони конструкція може бути оснащена телевізором, а з іншої — міні-баром або книжковими полицями.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

Не забувайте про те, що меблі слугують в інтер’єрі-трансформері й естетичним цілям — стають акцентом, що демонструє креативність господарів та їхній практичний підхід до життя. Шафа-ліжко, відкидний стіл, розкладний диван роблять побут простішим, а дизайн квартири — ефектнішим. Людина більше не потребує палаців. Ми все частіше бажаємо жити в компактній, раціонально спланованій оселі з сучасними меблями, що виконують одночасно кілька функцій. Меблі-трансформери зроблять Ваш інтер’єр зручним, затишним і красивим, не поглинаючи великої кількості квадратних метрів.

Дизайнер Тетяна Зайцева

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com


Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися