Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:09:09

Ремонт у дитячій: план step by step

Ремонт у дитячій: план step by step

Усі фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


Усі батьки намагаються робити все для того, аби малеча росла й розвивалася у комфорті та безпеці. Саме тому до ремонту в дитячій кімнаті вони ставляться максимально пильно та з особливою відповідальністю. Щоб оформити найбільш прийнятний для дитинча інтер’єр, нерозумно покладатися лише на проекти та фото із глянцевих журналів. Адже, переважно, дизайнери пропонують свої роботи з точки зору моди, а не зручності та доцільності. Безумовно, найкращим варіантом буде звернутися до досвідченого фахівця. Та якщо Ви все ж таки волієте робити ремонт власноруч, насамперед ретельно продумайте всі нюанси.


1. Поміркуйте над інтер’єром дитячої із урахуванням побажань та захоплень малечі. Зауважте, ця кімната водночас виконує функції спальні, ігрового простору й місця для навчання. У наші часи панування комп'ютерів надважливо встановити тут спортивне обладнання, щоб дитина розвивалася фізично, тренуючи м'язи, формуючи правильну поставу тощо. Для новонародженого можна придбати спеціальні функціональні меблі, які в міру дорослішання легко замінюються на інші без кардинальних змін у дизайні. Маєте двох діточок? Неодмінно враховуйте особливості характеру кожного чада і зробіть для них власні куточки, оформлені індивідуально за стилем та предметами декору.

2. Мабуть, чи не найголовнішим кроком має бути цілковите приховування електропроводки та розеток. Установіть світильники закритого типу та стійкі до ударів.

undefined


3. Усі використовувані для оформлення дитячої матеріали мають бути екологічно чистими й безпечними. Важливо: при купівлі вимагайте у продавця спеціальний сертифікат якості на продукцію, де є позначка «для лікувальних та дитячих установ».

3.1. Стіни. Екологічні шпалери, виготовлені з рослинного матеріалу (бамбука, очерету, водоростей, соломи, джуту тощо) на паперовій основі, є найбезпечнішими для оформлення стін. Наявні також види з цінних порід дерева: сандалу, зебрано, вишні. Звичайно, такий варіант оформлення коштуватиме дорожче, проте Ви будете спокійні за здоров'я та самопочуття дитини.

3.2. Стеля. У дитячій можна встановити натяжні варіанти – вони легко миються та не накопичують пилу. За прийнятної висоти стелі спробуйте багаторівневий вид із гіпсокартону. Він допоможе функціонально розділити кімнату на зони: для сну та ігор. На додаток, можна пофантазувати і розмалювати стелю хмарками, зірками, метеликами, що тільки дитина забажає.

3.3. Підлога. Покриття для підлоги також є важливим, хоча багато хто навіть не замислюється про його склад. Та даремно. Адже малюк проводитиме на ньому чимало свого часу: складатиме кубики, пазли, гратиметься. Тому доречним буде зробити підлогу дерев'яною, а покрити можна натуральною мастикою (з живичної смоли або бджолиного воску). Інші варіанти – паркет або ламінат. Рекомендуємо звернути увагу і на коркове покриття. Цей матеріал натуральний, теплий, м'який, а головне – легко миється.

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com

Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися