Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:23:33

Вибір і монтаж басейну на приватній ділянці

Вибір і монтаж басейну на приватній ділянці

Є два види готових переносних басейнів: надувні і збірно-розбірні (каркасні). ​

1) Надувний басейн – це мішок із плівки ПВХ з посиленою міцністю, форма якого тримається за рахунок повітря. Це найшвидший і найдоступніший спосіб встановлення басейну на ділянці. У випадку механічного пошкодження і витоку води, прокол можна самостійно залатати спеціальної латкою з ремкомплекта.
Недоліки: басейн приймає потрібну форму завдяки воді, тому сідати на стінки не рекомендується. Термін придатності басейна такого типу – від 1 до 5 років.


2) Збірно-розбірний або каркасний басейн – це конструкція, що складається з розкладних панелей (зазвичай сталевих), металевих труб і з'єднань, на поверхні яких нанесений шар спеціального захисного покриття. Для забезпечення більшого комфорту, чаші басейнів такого виду покривають щільним ПВХ-чохлом.
Недоліки: каркасні басейни дорогі, а їхні комплектуючі мають велику вагу. Термін придатності може становити від 1 до 15 років – все залежить від інтенсивності експлуатації.

Монтаж басейну

1. Найперше – визначте місце, де Ви хочете встановити басейн. Місце повинне бути рівним, без пагорбів. Також свій вибір зупиняйте там, де вода не завдаватиме Вам великого збитку при пошкодженні плівки.
2. Обрану ділянку очистіть від трави і каменів.
3. Засипте місце піском (товщина засипки – 200 мм).
4. Розрівняйте та утрамбуйте пісок.
5. Застеліть поверхню ділянки полотном, що захищає від шкідників.
6. Установіть басейн (якщо він надувний, то закачайте насосом повітря в надувну окантовку, а якщо каркасний – з'єднайте трубки і частини каркасу за допомогою спеціального кріплення, яке йде в комплекті).

7. Наповніть басейн водою.
8. Проведіть першу дезінфекцію басейну, додавши у воду хлор.
9. Обов'язково демонтуйте басейн взимку.

10. У каркасних басейнах є можливість підігрівати воду, також можна встановити автоматичну систему управління фільтром і систему дезінфекції.

Догляд за басейном

1. Наповнюйте басейн тільки водопровідною водою.
2. Використовуйте фільтр для очищення води в басейні.
3. Очищуйте поверхню басейну сачком.
4. Чистіть дно і внутрішні стінки басейну спеціальними інструментами з подовжувачем.
5.
Перед тим, як наповнювати басейн, виміряйте рівень рН води за допомогою індикаторів. Ідеальний показник рН – від 7,2 до 7,6. Якщо ж рівень занадто низький, це може викликати фізичний дискомфорт, також може з'явитися подразнення шкіри, а вода в басейні помутніє. Шкідливою буде і підвищена кислотність: вода буде каламутна і з часом з’являтиметься осад.
6. Збалансувати показники рівня рН можна за допомогою спеціальних регуляторів рівня кислотності. Користуйтеся хімічними засобами, які усувають каламутність води, а також знищують різні мікроби і грибок.
7. Хлоруйте басейн. У разі, якщо Ви не переносите хлор, скористайтеся бромом. Ця речовина має такі ж дезінфікуючі властивості, але при цьому не має запаху і зовсім не подразнює слизові.
8. Хімічні засоби для очищення наливайте в спеціальний поплавок-дозатор. Перед тим, як застосовувати хімічні засоби для очищення, переконайтеся, що вони не викликають алергії і є безпечними для використання.
9. Рекомендується використовувати альгіцид – спеціальну речовину проти водоростей, поява і розростання яких викликає зеленуватий відтінок і застояний запах води. Завдяки своєчасно проведеній профілактиці за допомогою альгіциду Ваш басейн ніколи не «зазеленіє». За 12 годин до проведення основної обробки прохлоруйте басейн через скіммер, а потім вже використовуйте альгіцид.
10. Своєчасно міняйте картридж у фільтрі.
11. Зауважте, що воду в дитячих басейнах треба змінювати частіше, ніж у дорослих.

Можливі проблеми з басейнами та шляхи їх подолання


Бажаємо приємного плавання!


Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися