Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:01:58

Колекційне вино – кожному шанувальнику!

Колекційне вино – кожному шанувальнику!

Для того щоб мати гідну винотеку, не потрібно копати погріб – колекційні напої сьогодні зберігають у спеціальних холодильниках, які можна встановити навіть у смарт-квартирі. Нещодавно виявилося, що придбати такий пристрій бажає чимало покупців. Тому наразі майже всі виробники побутової техніки почали випускати обладнання для зберігання вина. Як виглядає винний холодильник? Який функціонал має? Куди встановлюється? Із цими та іншими питаннями допоможе розібратись дизайнер інтер’єру, керівник студії Tatiana Zaitseva Design Studio – Тетяна Зайцева.

 Фото: винні холодильники AEG

Винний холодильник конструктивно відрізняється від звичайного своїми функціями, які дозволяють напою досягати необхідних смакових якостей. Будь-який, навіть найдешевший пристрій такого типу підтримує сприятливу температуру для зберігання винних запасів. Встановити її можна і вручну, у діапазоні від 5 до 20 °С. Ідеальним вважається режим 10-14 °С: він підходить для визрівання напою будь-якого сорту, а також дозволяє швидко надати прийнятної температури для подачі до столу.

Фото: винні холодильники Caple

Однією з найважливіших умов для зберігання вина є запобігання його окисленню (потрапляння повітря всередину пляшки). Тому всі винні холодильники передбачають розташування пляшок горизонтально або під кутом. А дорогі моделі ще й регулюють вологу в камері, щоб не дозволити корку розкришитися. Спеціальні фільтри очищують повітря від неприємних запахів, здатних спотворити аромат напою; вентилятори та компресори мінімізують вібрації та запобігають утворенню осаду на дні пляшок. Ще один важливий для правильного зберігання вина нюанс – захист від попадання сонячного світла. Для цього дверцята холодильника виробляють зі спеціального тонованого скла, що блокує ультрафіолетове випромінювання. Прогресивніші моделі мають здатність підтримувати різні температури в окремих зонах камери – це зручно, адже гарантує коректні умови для зберігання червоного і білого вина.

 Фото: винні холодильники Liebherr

У продажу зустрічаються компактні варіанти, розраховані на швидке охолодження напою. Це модний та оригінальний подарунок, але практична користь від нього мінімальна – повноцінний винний холодильник він не замінить. Прилади на рівень вище розраховані на 8 пляшок максимум. Цього достатньо для побутових потреб, але незадовільно для гурманів. У такому разі я б порадила придбати повноформатну холодильну шафу для вина із кліматичними блоками різного призначення.

 Фото: винні холодильники Electrolux

Винні холодильники випускають як вбудовувані, так і відокремлені. Останній варіант дуже зручний у разі, якщо ремонт вже зроблений і всі меблі куплені. Тоді агрегат розташується там, де Ви знайдете для нього місце.

Фото: винні холодильники Miele

Якщо у Вас вже є винний холодильник, отже, Ви можете закуповувати алкогольні напої, не пропускаючи вигідних акцій та розпродажів, і не перейматись через неналежне зберігання пляшок. А якщо мова йде про колекційні варіанти, невелика за розмірами модель допоможе ще й вдало інвестувати гроші у вина, що з роками обов’язково зростатимуть у ціні.

Дизайнер Тетяна Зайцева

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com

Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися