Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:07:13

Азулежу як своєрідне мистецтво

Азулежу як своєрідне мистецтво

В «Епіцентрі К» класичний португальський принт аzulejo (азуле́жу) вперше зустрічається в ексклюзивній колекції кухонного текстилю власної торговельної марки La Nuit під унікальною назвою «Фреска».

Azulejo – принт, який використовують у декорі керамічної плитки. Що стосується Португалії, то тут вона перестала бути всього-на-всього звичайним оздоблювальним матеріалом, а перетворилася на своєрідний предмет мистецтва. Перше, що привертає увагу, коли потрапляєш у країну, – звичайно, azulejo на фасадах і в інтер'єрах церков, палаців, звичайних будівель і навіть залізниці й метро. На глазуровані плитки наносять номери будинків і назви вулиць, із них виготовляють вивіски й кахельні лиштви вікон і дверей.

Усі фото: відділ «ДЕКО», ТЦ «Епіцентр К»


Фартухи з оригінальним португальським принтом, тканинні серветки, лляні скатертини, симпатичні прихватки для каструль, рушники, зроблені з любов'ю і придбані в «Епіцентрі К», щоранку будуть радувати Вас і Вашу родину. Яскраві і в той же час стримані забарвлення столового текстилю знайдуть своє місце на Вашій кухні і прослужать довгий час.


Вже скоро у відділі «Деко» з'являться кухлі, каструлі, блокноти, фоторамки та інша продукція у стилі azulejo.


Предмети кухонного текстилю здаються буденними і звичними, проте вибір продукції, представлений в «Епіцентрі К», рясніє розмаїттям! Тому Ви запросто підберете свій ідеальний варіант, який гармонійно впишеться у стиль кухні. А колекція з унікальним принтом azulejo вигідно відрізняється натуральними матеріалами, яскравими і насиченими кольорами.

Стильна, практична й елегантна колекція з ексклюзивним принтом azulejo нагадує пишність спадщини Старого Світу. Azulejo – вічно класична і завжди молода.

Це цікаво:

Слово «azulejo» походить від арабського «аз-зулайдж» – «камінчик». Ще на Давньому Сході стіни облицьовували керамічним кахлем, а у VIII ст. цей звичай прийшов і на Піренейський півострів. Центром його виробництва стала Севілья, звідки надалі в Португалію і потрапили старі azulejo. Ранні зразки помітно відрізнялися від сучасних. Вони були чотириколірні – з білого, жовтого, зеленого і блакитного відтінків, мали рельєфну поверхню (перегородки і канавки не дозволяли фарбам змішуватися), а орнамент, за ісламською традицією, був геометричний. Незабаром португальці стали прикрашати кахлем стіни, підлогу, а з часом і цілі кімнати. Так, у королівському палаці в Сінтрі, під Лісабоном, azulejo були облицьовані кілька залів.

Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися