Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
Акцію закінчено
05.02.2020 13:45:40

Зроби свій дім енергоефективним!

У рамках програми IQ energy ЄБРР компенсує 35% вартості енергоефективних матеріалів та обладнання, в тому числі вартість супутних матеріалів і монтажних робіт, які придбані учасниками програми для термомодернізації власного житла за допомогою фінансових інструментів банків-партнерів програми.

Для отримання компенсації необхідно придбати товари з каталогу програми IQ energy, помічені позначкою iq-logo-small на сайті epicentrk.ua за допомогою кредиту або кредитної картки банків-партнерів. Компенсуються кошти, витрачені на термомодернізацію житла, згідно з онлайн-заявкою позичальника, поданою не пізніше чотирьох місяців від дати оформлення кредиту.

Як це працює?

1

Обери на сайті енергоефективні товари з позначкою iq-logo-small та зроби онлайн-запит на отримання кредиту в банка-партнера або скористуйся кредитною карткою.

arrow
2

Купуй обрані товари за отримані кредитні кошти або в рамках кредитного ліміту по карті та зареєструйся на сайті www.iqenergy.org.ua.

arrow
3

Встанови придбані матеріали та обладнання. Реалізуй енергоефективний проект у термін до 4 місяців та подай заявку на отримання компенсації.

arrow
4

Отримай компенсацію 35% на суму до 3000€ після процедури верифікації (детально про вимоги на сайті www.iqenergy.org.ua).

Чому вигідно
стати учасником програми IQ energy?

iq-energy-profit
Сертифіковані якісні матеріали
iq-energy-profit
Можна отримати компенсацію на вартість монтажних робіт та супутніх товарів
iq-energy-profit
Кредитні кошти без довідки про доходи та першого внеску
iq-energy-profit
Енергоефективне обладнання слугує довше та підвищує вартість вашого житла
iq-energy-profit
Велика сума компенсації – до 3000 €
iq-energy-profit
Менше тепловтрат – менші суми комунальних платежів
iq-energy-profit
Швидка виплата в євро з гарантією від ЄБРР та ЄС
обрати товари

Більше про програму IQ energy

Iнформаційна лінія: 0 800 505 717
(безкоштовно в Україні)
iqenergy.org.ua

Більше про кредитування за програмою IQ energy

ukrsibbank
Iнформаційна лінія: 0 800 505 800
729 (безкоштовно з мобільних)
ukrsibbank.com
otp-bank
Iнформаційна лінія: 044 490 05 00
044 290 92 34
otpbank.com.ua
aval-bank
Iнформаційна лінія: 0 800 500 500
044 490 88 88
aval.ua

Програма IQ energy підтримується ЄС

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 млн євро від Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології (E5P) та гранту технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці E5P і Шведським агентством з міжнародного співробітництва та розвитку (SIDA). Індивідуальний позичальник може отримати кредит без обмеження суми для інвестування в енергоефективні проекти та компенсацію (грант) до 3 тис. євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (зокрема монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток – 35% незалежно від кількості категорій продуктів із каталогу технологій.

iq-eu-sweden
iq-eu-sweden
iq-eu-eubank
iq-eu-e5p

Ви дивилися