Купуй 2 засоби TM Motul – отримуй економію 25%

Інші акції
  • Всі товари (18)
  • Умови акції

Усі товари акції

Умови акції

Пропозиція діє з 06.03.2023 року по 30.04.2023 (включно) в інтернет-магазині epicentrk.ua та в мережі торговельних центрів «Епіцентр».

*Мається на увазі купівля в одному фіскальному чеку двох засобів для догляду за автомобілем, автохімії чи присадок ТМ Motul (окрім серветок і моторних олив).

Придбання більшої кількості засобів для догляду за автомобілем, автохімії чи присадок ТМ Motul в одному фіскального чеку здійснюється з економією 25% на кожну пару вказаних товарів.

У випадку наявності в одному чеку трьох або більше вказаних товарів пари формуються, починаючи з товарів, більших за вартістю.

Кількість товару обмежена.

Розірвання договору купівлі-продажу і повернення коштів за обидва товари, придбані парно згідно з умовами пропозиції, здійснюється протягом 14 днів за ціною, вказаною в чеку.

У разі повернення одного з товарів, придбаних парно згідно з умовами пропозиції, повертаються кошти за вирахуванням різниці між повною і зниженою вартістю товару, що не повертається.

Решта умов розірвання договору купівлі-продажу і повернення товарів регулюється Законом України «Про захист прав споживачів».

Пропозиція надається постачальником ТОВ «Профекс Груп».

Дізнавайтесь про нові акції першими!
Приєднуйтесь до нас у соцмережах!