Купуй зарядну станцію з безкоштовною доставкою та отримуй у дарунок зовнішній акумулятор

Інші акції
  • Всі товари (10)
  • Умови акції

Усі товари акції

Умови акції

Купуй зарядну станцію з безкоштовною доставкою та отримуй у дарунок Зовнішній акумулятор (Powerbank) Promate Titan-30 30000 mAh!

Під дарунком мається на увазі придбання товарів, що беруть участь у пропозиції, та Зовнішнього акумулятора (Powerbank) Titan-30 30000 mAh (31274778) за ціною 1,2 грн з ПДВ за умови, що обидва товари купуються за одним фіскальним чеком.

Умови безкоштовної доставки:

  1. Замовляй акційний товар на сайті epicentrk.ua
  2. Обирай одну із запропонованих опцій доставки:
  • самовивіз із відділень поштових операторів **;
  • адресна доставка поштовими операторами;
  • адресна доставка власною службою доставки інтернет-магазину (окрім доставки точно до часу)***.

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі отримання економії в розмірі вартості обраного способу доставки. Безкоштовна доставка здійснюється за умови замовлення виключно акційних товарів.

У випадку наявності в замовленні будь-яких інших товарів, вартість доставки замовлення розраховується відповідно до умов, які містяться за посиланням epicentrk.ua/ua/info/delivery/

Обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу якісних товарів протягом 14 днів здійснюється за умови повернення товару разом з дарунком.

**Служби доставки поштових операторів забезпечують доставку придбаних товарів відповідно до власних затверджених умов/строків здійснення доставки.

***Мається на увазі безкоштовна доставка за вказаною адресою. Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами.

Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє з 03.03.2023 року по 23.03.2023 (включно) в інтернет-магазині epicentrk.ua. Обмін і розірвання договору купівлі-продажу якісного товару протягом 14 днів здійснюється за ціною, вказаною в чеку, та за умови повернення дарунка разом із основним товаром.

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.

Дізнавайтесь про нові акції першими!
Приєднуйтесь до нас у соцмережах!