Каталог товарів
Акцію закінчено
28.09.2021 17:45:40

65 років ТМ Tefal. Святкуй, купуй, вигравай

Пропозиція діє з 1 жовтня по 31 жовтня 2021 року.

Під пропозицією мається на увазі надання права покупцю взяти участь у розіграші дарунків* за умови придбання будь-яких товарів ТМ «Tefal» на будь-яку суму в одному чеку в період дії пропозиції.

Для участі в розіграші необхідно зареєструвати чек на сайті www.65years.tefal.ua. Розіграш проводиться раз на тиждень. За весь період проведення акції буде проведено чотири розіграші дарунків. У кожному розіграші один покупець має право зареєструвати один чек для участі. Розіграш проводиться за допомогою онлайн-сервісу random.org.

*Під словом «дарунок» маються на увазі такі товари ТМ «Tefal»: набір із 10 предметів Ingenio Emotion (L925SA14), мультиварка-скороварка Tefal Cook4me+ Connect (CY855830), прасувальна система Ixeo Power (QT2020E0), високошвидкісний блендер Athena (Infinitymix+) (BL91HD31), гриль Tefal OptiGrill Elite (GC750D30) та інші товари.
Деталі про перелік дарунків і правила участі в акції на сайті www.65years.tefal.ua. Кількість дарунків – 60 одиниць. Щотижня проводитиметься розіграш 15 дарунків.

Обмін і розірвання договору купівлі-продажу якісного товару протягом 14 днів здійснюється за ціною, вказаною у чеку,  за умови повернення товару разом із дарунком. Кількість товарів, що беруть участь у пропозиції, обмежена.

Докладніше про перелік товарів, що беруть участь у пропозиції, дізнавайтеся у консультантів Центрів Техніки [ЦеТе] мережі ТЦ «Епіцентр».

Замовником Акції є ТОВ «ГРУП СЕБ УКРАЇНА».

Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «МЕДIАХЕДС».

Імпортер: ТОВ «ГРУП СЕБ УКРАЇНА», який несе відповідальність за зміст інформації, а також за дотримання авторських прав і прав третіх осіб на фото та інші зображення в цьому макеті.

Місцезнаходження: Україна, м. Київ, вул. Харківське шосе, 175.

Ви дивилися