Супер засіб перу ним все не викликає алергії. Видаляє будь-які плями і запах чудовий
- Преимущества:
- Універсаний засіб
- Недостатки:
- Треба замовляти в магазині не завжди є в наявності
Супер засіб перу ним все не викликає алергії. Видаляє будь-які плями і запах чудовий
Беру це мило вже декілька років, використовую для ручної стирки та для миття посуду. Цілком задоволений товаром.
На мій погляд,це найкраще рідке господарске мило на нашому ринку на даний час. Для спроби вирішив випрати в ньому дві футболки ,які придбав у стоці.Вони мали дуже характерний запах.Одна ХБ,інша сінтетична. Прав у пральной машинці активаторного типу .Спочатку на 10 хв. замочив у баці.Потім 10 хв. прання.Знов так само - 10-ть через 10-ть. Запаху "секоча" як і не було. Це перший миючий засіб ,який відмінно впорався з таким.Роками купляв багато різного порошку,гелів та капсул (навіть того самого Wash&Free), але доводилося все одне після прання багато часу проветрювати речи на вулиці.Але не після такого прання таким миючим засобом .Після придбання і спроби прати, одразу заказав про всяк випадок другу пляшку .
Гарно пере і без запаху.
користуюсь цим милом для дитячих речей - плями від соків і трави зникають без залишку.. запах нейтральний і не різкий
сподобалось мило,гарно миє,відстірує,не вперше беру,як на мене запах дуже інтенсивний.
Мило справляється з своїми задачами на якість відміна .