Гарний акваріум,рибкам сподобався
- Преимущества:
- Великий
Гарний акваріум,рибкам сподобався
Отличное качество, хорошо упаковали, все супер, спасибо Эпицентр!
Доброго дня, як вирішити проблему акваріум тече, дуже не приємно.
Задоволений покупкою,ввічливий персонал,швидка доставка,запаковано в товстий картон з написом "обережно скло".Все ціле,акваріум герметичний.Все згідно опису,можна оглянути.
Акваріум прийшов дуже гарно запакований , але шви негерметині😭😭 Дуже прикро , бо замовляла на подарунок , а тепер власник не знає що з ним робити .
Немає ребер жорткості,скло грає.Поклеєн похабно,шви силікону не рівні.Враження- нанесли герметік,склали та й все.Внутрішньої обробки швів немає зовсім.Шліфовка кромок скла теж не на висоті...Розчарован...Буду дозамовляти ребра жорсткості та вклеювати.
Ціна-якість відповідають ціні. Підсвітка там ні про що, але є і добре.
Досить гарної якості акваріум, міцний пластик, шви проклеєні задовільно, фільтр працює тихо, зручно що для освітлення використовується уоколь е27, лампа є в комплекті, проста заміна лампи, фальш дно для донного фільтру (кому потрібно). Добре що високий, оскільки в інших виробників з такими розмірами об'єм плюс-мінус 30л, а тут 40л.
.
Спасибо за быстроту выполненного заказа ( он-лайн). Удачи Вам любимый магазин!