1 Купуйте товари на суму від 1000 грн в ТЦ «Епіцентр» або на сайті 27.ua, обов’язково включаючи товари відділу «Сад. Город» (на будь-яку суму).

2 Заповніть купон учасника акції:
а) на інфоцентрі – для можливості отримання скутера або садових дарунків;
б) на інфоцентрі або на epicentrk.ua – для отримання шансу на квиток на довгоочікуваний футбольний ФІНАЛ 26 травня чи квартиру у Києві!

3 Отримання усіх вказаних дарунків можливе тільки при пред'явленні картки «Вигода», оформленої до/у момент формування чеку, що братиме участь в акції.

*На умовах акції «Садовий Бум», що діє з 05.05.2018 до 27.05.2018 (включно). Докладніше – в ТЦ «Епіцентр».

Реєстрація чека

Де Ви зробили покупку?


Дати та порядок визначення щасливчиків:

20 травня

Визначення власників садових дарунків у кожному ТЦ «Епіцентр» (про точний час дізнавайтеся у ТЦ, в якому здійснювалася реєстрація чеку). Особиста присутність та наявність при собі чеку і картки «ВИГОДА» є обов'язковими умовами отримання дарунка.

25 травня

Визначення власників 10 квитків на довгоочікуваний футбольний ФІНАЛ 26 травня, онлайн-трансляція на сайті – о 15:00. Особиста присутність не обов'язкова. 

27 травня

а) Визначення власника квартири у Києві, півфінал у кожному ТЦ «Епіцентр» – о 15:00, фінал (онлайн-трансляція на сайті) – о 19:00. Особиста присутність не обов'язкова.

б) Визначення власників скутерів у кожному ТЦ «Епіцентр» – 19:00. Особиста присутність та наявність при собі чеку і картки «ВИГОДА» є обов'язковими умовами отримання дарунка.

 

 

 

 

 

 
Акції
Електронні газети травня
Пропозиції від постачальників