Якщо ви дбаєте про здоров'я своїх близьких, вам не подобається пересушене батареями центрального опалення повітря, у вашій родині є алергіки або маленькі діти – ефективні та стильні очищувачі повітря Panasonic повністю задовольнять ваші потреби у комфорті. Обираючи очищувач повітря Panasonic, ви отримуєте:

• Ефективний пристрій, що піклується про здоров’я та молодість всієї родини, комфортне повітря в оселі.
• Перевірену якість кліматичної техніки від всесвітньо відомого бренду, що служитиме вам понад 10 років.
• Можливість побачити весь асортимент очищувачів повітря Panasonic та обрати саме ваш – тільки в Епіцентрі.
• Купуючи очищувачі Panasonic повітря в Епіцентрі з 20 лютого до 20 березня 2019 з карткою "Вигода" ви отримаєте додатковий кешбек 10%* або можливість обрати "Оплату частинами" від Приватбанк на 10 міс.


 

Серце будь-якого повітроочисного приладу – його система фільтрації. І японські конструктори знають, як здивувати найвибагливішого українського покупця. Професійні фільтри затримують 99% алергенів і можуть служити до 10 років, не потребуючи заміни.

• Великі частинки пилу і шерсті домашніх тварин видаляються за допомогою хвильового фільтра.

• До 99% алергенів, бактерій і вірусів видаляються з повітря завдяки триступеневому НЕРА-фільтру з ензимної і кахетіновой ступенями. У пилових кліщів, цвілевих грибків і інших дрібних шкідників немає жодного шансу!

• Неприємні запахи, в тому числі запах сигаретного диму, зникають, проходячи через вугільний дезодоруючий фільтр.

• Завдяки системі іонізації Nanoe більшість забруднень в повітрі і на поверхні предметів будуть зруйновані на молекулярному рівні. Частинки Nanoe складаються з чистої води і містять в 1000 разів більше вологи, ніж негативно заряджені іони. Вони проникають глибоко в тканину домашнього текстилю (штор, оббивки, килимів) і ефективно видаляють бруд, пил і мікроорганізми зсередини. При цьому повітря в кімнаті залишається зволоженим, а значить, що і твоя шкіра не втрачає вологу, ти і твоя сім'я дихаєте на повні груди чистим, вологим повітрям.

*Мається на увазі формування сертифіката "Вигода" при здійсненні покупки товару на суму балів із розрахунку 1 бал = 1 гривня авансового платежу згідно з офіційними правилами програми лояльності «ВИГОДА». Програма діє в мережі ТЦ «Епіцентр». Докладніше про правила – на офіційному сайті програми лояльності «ВИГОДА»: vygoda.epicentrk.ua.
**Кредит під 0,01%. Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р. Подробиці на сайті: chast.privatbank.ua
Пропозиція діє з 20.02.2019 до 20.03.2019 (включно) в мережі ТЦ «Епіцентр».

 
Акції
Електронні газети листопада
Пропозиції від постачальників