Акція діє з 01.02.2016 до 29.02.2016 або до закінчення товарних запасів.

ПОРЯДОК дії акції «ДАРУЙ ПОДАРУНКИ та ЕМОЦІЇ»

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇЇ

1.1. Організатором Акції «ДАРУЙ ПОДАРУНКИ та ЕМОЦІЇ» є ТОВ «Епіцентр К».
Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.

2. ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ

2.1. Під акцією «ДАРУЙ ПОДАРУНКИ та ЕМОЦІЇ» (далі – Акція) розуміється проведення реклами товарів, що реалізуються у мережі ТОВ «Епіцентр К», розповсюджуються в межах рекламної акції, та можливість отримання дарунків, при умові купівлі товарів у гіпермаркетах ТОВ «Епіцентр К» на суму від 500,00 (п’ятсот) гривень і більше, що підтверджується одним чеком.
2.2. Акція діє з 01 лютого 2016 року до 29 лютого 2016 року (включно).

3. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1. Метою проведення Акції є стимулювання попиту покупців на товари та прискорення їх просування у гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К».

4. ПРЕДМЕТ АКЦІЇ

4.1. Предметом рекламної Акції є: право на покупку товарів у мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» на підставі подарункових карт «ДЕКО», HAUSMARK, Fiora, Сurver, «Червона лінійка», Origami, «Алеана» із знижкою на суму номіналу або знижкою, розмір якої вказаний на картці (далі – Картки).
4.2. Перелік номіналів карток, які дають покупцю право на застосування знижки на майбутню покупку в мережі ТОВ «Епіцентр К» при дотриманні всіх умов Акції:

 • Картка на знижку 50 грн. на товари відділу «ДЕКО»
 • Картка на знижку 100 грн. на ТЕХНІКУ ТМ HAUSMARK
 • Картка на знижку 50 грн. на ТЕХНІКУ ТМ HAUSMARK
 • Картка на знижку 10% на електроінструменти, витратні матеріали тощо ТМ СOMPASS
 • Картка на знижку 20% на інвентар для прибирання ТМ Fiora
 • Картка на знижку 10% на ТОВАРИ ВІДДІЛУ «ДЕКО»
 • Картка на знижку 15% на кошики для білизни ТМ Сurver
 • Картка на знижку 15% на сейфи ТМ «Червона лінійка»
 • Картка на знижку 15% на гардеробні системи
 • Картка на знижку 20% на товари побутової хімії та засоби гігієни ТМ Origami
 • Картка на знижку 25% на пластикові вазони ТМ «Алеана»

Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни до цього переліку Карток.

5. ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ

5.1. Акція діє на території України в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К», що розташовані в м. Києві та регіонах України, а також є невідокремленими структурними підрозділами Товариства.

 

6. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

6.1. До участі в Акції запрошуються дієздатні, повнолітні особи – покупці товарів у гіпермаркетах «ТОВ «Епіцентр К». Кількість разів участі в Акції – необмежена.
6.2. Учасником Акції «ДАРУЙТЕ ПОДАРУНКИ та ЕМОЦІЇ» є будь-яка індивідуально невизначена особа, яка в період дії Акції з 01 лютого 2016 року до 29 лютого 2016 року (включно) придбала в мережі гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари на суму 500,00 і більше гривень, що підтверджується одним чеком.
6.3. Розрахунковий документ на будь-яку іншу суму, що перевищує 500,00 грн., дає такі ж права особі на участь в Акції, як і розрахунковий документ на суму 500,00 грн.
6.4. Покупець, який придбав товари протягом періоду дії Акції, відповідно до пункту 6.2. цього Порядку, під час розрахунку за товари, отримує повідомлення від касира про можливість отримання знижки.
6.5. Скористатися правом на отримання знижки на умовах Акції покупець зобов’язаний до 15 березня 2016 року (включно).
6.6. Покупці, які отримують Картки з правом на знижку мають право передати/подарувати цю знижку/картку третій особі. У разі відмови покупця від отримання Картки, відповідно до умов цієї Акції, покупець не має права вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації.
6.7.На товар, придбаний за допомогою Картки, розповсюджується законодавство України про захист прав споживачів. Гарантійне обслуговування, обмін і повернення неякісних товарів, придбаних з використанням Картки, здійснюється в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.
6.8. Повернення товару здійснюється при наявності розрахункового документа. У разі повернення товару, придбаного за допомогою Картки, повертається лише сума сплаченої споживачем/покупцем готівки з урахуванням знижки.
6.9. Знижки та номінали не сумуються та використовуються лише один раз. Право на знижки не розповсюджуються на акційні товари у мережі ТОВ «Епіцентр К».

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити або змінити цей Порядок.
7.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.
7.3. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.
7.4. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цього Порядку, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цим Порядком, остаточне рішення приймається організатором. Рішення організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
7.5. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.

 
Акції
Електронні газети листопада
Пропозиції від постачальників