Шкільний ярмарок в Епіцентрі: запрошуємо на зустріч з акторами серіалу #Школа!


Серіал #Школа кличе тебе на відкриття Шкільного Ярмарку в Епіцентрі!
 

 • Купуй ексклюзивну колекцію фан-товарів для навчання з сюжетами серіалу #Школа та отримай автограф від улюблених акторів серіалу. Бонус для прихильників: селфі із зірками!

   

  Спеціальними гостями заходу стануть зірки українського серіалу «Школа», які презентують свою розважальну програму, колекцію шкільної канцелярії та футболки під власним брендом. Шанувальники зможуть зробити фото та отримати автографи від улюблених артистів. 

 • Великий танцювальний флешмоб від працівників Епіцентру!

   

  Урочисте відкриття Шкільного Ярмарку розпочнеться національним флешмобом продавців у 48-ми торговельних центрах «Епіцентр» по всій країні.

 • Реєстрація нового рекорду України: найбільший зошит!

   

  Шкільний зошит розміром більше за 4 кв. м буде презентовано 14 липня в ТЦ «Епіцентр». Рекорд зафіксують представники Книги рекордів України. Школярі, що завітають на святкування, зможуть долучитися до національного досягнення, залишивши свої побажання на сторінках зошита.

   

   

  Протягом ярмарку, який проходитиме по всій мережі ТЦ «Епіцентр» з 14 липня по 9 вересня, можна буде придбати кращі товари для школи, а також одяг, взуття, канцтовари. На шанувальників Instagram чекатиме окрема фотозона. Також готується спеціальна фотозона «Зірка школи» від газети «Сегодня» та фотосесія з унікальним рюкзаком, об’єм якого складає 240 літрів. Одним словом, справжня атмосфера свята з дарунками, позитивними емоціями, враженнями та відмінним настроєм гарантована кожному!
   

  «Зарядити дітей позитивними емоціями та надихнути на навчання – головна мета нашого свята. Ми хочемо донести ідею, що школа – це не банально й нецікаво, а навпаки! Школа – це місце, де дитина може розкрити свої таланти та отримати стимули для розвитку. Треба лише вірити в себе та не боятися бути неординарним»,

  говорить керівник Департаменту зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Епіцентр К» Юлія Чудновець.

   

  Всіх, хто хоче побачити цікаву школу, чекаємо об 11:00 14 липня, в суботу, в Епіцентрі за адесою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д.

Приходь з друзями! Вхід вільний.

 


11.07.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»