Епіцентр приєднався до Всеукраїнської екологічної акції
«Зробимо Україну чистою разом!»

Свій внесок у чистоту навколишнього довкілля зробив Епіцентр, підтримавши наймасштабнішу Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!», що відбудеться 23 квітня 2016 року о 10:00 на території всієї України. Це чудова нагода власноруч створити красу навколо себе, поліпшити санітарний стан паркових, прирічкових та приозерних територій. Адже метою заходу є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Цьогоріч акція охопить понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів по всій території України.

В акції можуть взяти участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднаються на рівні корпоративної соціальної відповідальності та українські селебріті.

Щоб приєднатися до акції «Зробимо Україну чистою разом!», потрібно заповнити форму реєстрації на сайті letsdoitukraine.org, обрати або запропонувати найближчу локацію, та взявши необхідний інвентар, вийти на найбільшу толоку країни. Разом з акцією відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», форуми, круглі столи, еко-тренінги, просвітницькі заходи, конференції та інші активності.

Отож, подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, та долучаємося до цього заходу. Пам’ятаймо, що чисте довкілля – це найперше здоров’я, краса нашої країни та обов’язок кожного громадянина України.


04.04.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"