Епіцентр запрошує долучитися до акції «Зробимо Україну чистою разом!»


Приходь на прибирання країни!
 

Епіцентр знову  долучається до наймасштабнішої соціально-екологічної акції Let's Do It, Ukraine! Глобальне прибирання відбудеться у суботу 29 квітня о 10:00.

Робити Україну чистою також будуть  працівники Епіцентрів в різних регіонах країни. А щоб до всеукраїнської акції долучилося ще більше українців, компанія планує надати різноманітний господарський інвентар для прибирання.

Участь Епіцентру у проведенні масштабного прибирання вже традиційна, бо захист навколишнього середовища є одним з напрямів соціальної відповідальності компанії.

Володимир Гончаров, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К»:

Для компанії Епіцентр є важливим підвищення загальної культури та збільшення відповідальності кожного українця за навколишнє середовище. Тому власним прикладом хочемо показати, що варто власноруч робити свою країну кращою. Маємо усвідомити, що чистоту створюють не лише комунальні служби, а самі люди, не засмічуючи простір, в якому живуть.
Підтримуючи ще багато екологічних ініціатив та сприяючи формуванню екологічної культури, Епіцентр долучався і до інших масштабних соціально-екологічних акцій, зокрема, по збору відпрацьованих люмінесцентних ламп та елементів живлення. Кожен, хто здавав вже використані лампи, мав можливість отримати вигоду до 15-20% на придбання нових LED-ламп. Вважаємо, що ці акції мають принести реальну користь для захисту довкілля.
Компанія Епіцентр не лише підтримує загальноукраїнські екологічні акції, а й, будуючи нові торговельні центри, активно впроваджує сучасні високоефективні енергозберігаючі  технології та матеріали, які є не тільки енергоощадними, а й екологічно чистими.
Таким чином вносимо свою частку у збереження навколишнього середовища, формування екологічної культури наших співгромадян.

Слід відмітити, що особливістю цьогорічної акції Let's Do It, Ukraine! стане  прибирання з роздільним сортуванням відходів (сміття) і здачею його в найближчий відповідний пункт прийому вторинної сировини.

Загалом планується зробити чистими понад 5 000 локацій по всій Україні! Це майже одне українське місто без сміття. А розраховують організатори акції на допомогу більш ніж мільйона людей. Це приблизно населення одного міста-мільйонника України.
 

Долучитися до прибирання рідної країни ви можете тут: http://LDU.com.ua

Організатор акції: ГО «Лец Ду Іт Юкрейн», 01023, м. Київ, вул. Басейна, 12, тел.: (044)221-62-87

29 квітня – обирайте свою локацію, реєструйтеся і приходьте самі,
приводьте своїх дітей, родичів, друзів, сусідів та колег!

Зробимо Україну чистою разом!


10.04.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»