Збирався ловити рибку – зловив квартиру!


Хмельничанин Юрій Бородін збирався на Дністер порибалити, відпочити з друзями. Ретельно готуючись, зайшов у свій Епіцентр в Хмельницькому, придбав спорядження для активного відпочинку, щоб уїк-енд сподобався усім. А наостанок, вже виходячи з торгового центру, вирішив оформити купон учасника розіграшу «Даруємо 4 квартири». І не помилився, бо вже через день його прізвище озвучив ведучий розіграшу, як щасливого власника однієї з 4-ох квартир, які розігруються в Епіцентрі житловою програмою «Європейка». Гарний подарунок зробив чоловік коханій жінці, оскільки через 2 дні молоді люди святкували своє одруження. 

 

Фото: Володимир Гончаров, заступник гендиректора ТОВ «Епіцентр К» вручає переможцю сертифікат на квартиру

Я з Епіцентром з першого дня його відкриття у Хмельницькому. Знаю багатьох людей, які тут працюють вже не один рік. По роботі купую товар чи не щодня, так як займаюся ремонтами. Дуже зручно – купувати все в одному місці, особливо, коли зима, холодно. Тоді не потрібно ходити по ринку, вишукувати необхідний товар.

ділиться емоціями переможець.

Вже цими днями Юрій Бородін разом з дружиною приїхали до столиці, де представники Епіцентру вручили їх сертифікат на квартиру, а Європейка – документи на нове помешкання.

Виграти квартиру від Епіцентру та житлової програми «Європейка» може буквально кожен: потрібно лише придбати необхідні речі на суму від 1000 грн. та зареєструвати купон. А оскільки в нашій мережі продається практично все: від дитячих товарів та декоративної косметики до дизайнерських меблів та будівельних товарів, від садово-городніх аксесуарів й канцелярії до товарів автогрупи та посуду й текстилю, – кожен українець може задовольнити свої споживацькі потреби. Тож вітаємо Юрія та запрошуємо всіх брати участь в акції «ДАРУЄМО 4 КВАРТИРИ»!

прокоментував Володимир Гончаров, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

Мрії збуваються! З Епіцентром!
 

 

 

 

 

 


23.06.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»