Зірки шоу-бізнесу розмалювали найбільшу кросівку в Україні

У Києві українські зірки шоу-бізнесу кастомізували найбільшу кросівку в Україні та другу за величиною у світі! Яскравий малюнок у вигляді пазлів нанесли на величезну кросівку за допомогою аерозольних фарб.

До незвичайного арт-проекту, який пройшов за підтримки швейцарського бренду Intersport в Україні, долучилися співачки Анна Добриднєва, Марта Адамчук, Наталка Карпа, телеведучі Макс Назаров та Слава Соломка, співак Андрій Кіше актор та співак Андрій Бойко. Страхував зірок під час роботи київський графіті-художник Сабір Мамедов (# seib91).
 

Фігура кросівки виготовлена з гіпсу та має розмір 3,5 на 2 метри. Це друга у світі кросівка за величиною. Перша була презентована у 2016 році в Амстердамі, розміри її складали 5,5 метрів в довжину і майже 3 метри у висоту.

«Ідея створення найбільшої скульптури спортивного взуття виникла під час планування відкриття нашого першого в Україні мультибрендового аутлет-магазину. Яскрава кросівка у вигляді пазлів доносить ідею, про те, що спорт – це весело, позитивно та цікаво. Ідея кастомізації полягає також у самовираженні українців, адже обраний вид спорту, як і взуття до нього, може бути дуже різним»,

зазначила Юлія Максименко, директор Intersport в Україні.

Співачка Наталка Карпа зізнається, що взяла участь в акції з кастомізації кросівка через бажання надихнути інших людей до тренувань та власну любов до спорту. Весь минулий рік вона присвятила «мордуванню» на силових тренажерах. Цього року спробувала тверк, який за її словами виявися доволі непростим заняття.

«Спорт – це круто, але я розумію, що все залежить від бажання кожного. Але коли є мотиваційні моменти, організовуються цікаві творчі акції, до яких долучаються відомі люди, це дуже підриває»,

говорить вона.

Актор та телеведучий Слава Соломка вирішив зобразити на своєму пазлі небо та метелика. Каже, що метелик – це його символ, він завжди в метелику. Слава вважає, що спортом потрібно займатися перш за все для душі та не полюбляє важкі види спорту. Тим не менш, кожного ранку займається бігом, навіть в погану погоду.

Співак та актор Андрій Бойко розмалював пазл своїми улюбленими кольорами -фіолетовим та зеленим, та залишив автограф.

У родині співака Андрія Кіше дуже шанують плавання. До цього виду спорту долучились і дві його доньки (старшій 10 років, молодшій 4 роки). Також Кіше подобається ходьба. 

«Моє тренування складається з 6 км ходьби та 500 м бігу. Ще обожнюю лижі. Кожної зими з родиною та друзями ми виїжджаємо в Карпати кататися на лижах»,

говорить він.

Співачка та телеведуча Анна Добриднєва також регулярно займається спортом, зокрема захоплюється  боксом. На кросівку вона зобразила свій символ - «Сильна жінка». Співачка впевнена, що ідея кастимізувати кросівок дуже цікава та допоможе мотивувати людей до занять спортом.
 

Зараз найбільша кросівка встановлена на парковці ТЦ Епіцентр на вул. Берковецькій, 6-В. Згодом, за словами Юлії Максименко, композиція експонуватиметься в декількох точках Києва, потім її зможуть побачити мешканці інших міст України.

Асортимент першого аутлет-магазину швейцарського бренду Intersport в Україні дозволяє обрати спортивне взуття на будь-який смак та за найнижчими цінами.


08.11.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»