В Україні стартує масштабна соціальна акція компанії «Епіцентр К» щодо протидії кібербулінгу
«ДоброPhone: STOP кібербулінг». Її мета – привернути увагу до проблеми
психологічного насильства та агресії в Інтернеті.


В Україні нарешті з’явився супергерой – ДоброPhone. Він бореться з кібербулінгом та агресією в Інтернеті.

Щороку кожен п’ятий підліток в Україні (21,5 %) стає жертвою онлайн-знущань, а 21,1 % опитаних школярів відзначають, що ображали у соціальних мережах своїх колег по навчанню (опитування ЮНІСЕФ та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка).

Для протидії кібербулінгу компанія «Епіцентр К» розпочинає масштабний соціальний проєкт «ДоброPhone: STOP кібербулінг». Слоган проєкту: «У соцмережі є межі».


Приходь на презентацію проєкту, яка відбудеться у Києві 28 липня об 11:00 в ТЦ «Епіцентр» (вул. Степана Бандери 11-А, «Дизайн Арена»), та знайомся з нашим супергероєм ДоброPhone!
 

Спільно зі спеціальним гостем – героями проекту групою Open Kids – ДоброPhone розкаже все про життя онлайн, хейтерів та позитивний контент. Дівчата поділяться своїми історіями, відкриють секрети онлайн-популярності та розкажуть багато цікавого із свого віртуального життя.

На батьків чекатиме цікава лекція та корисні поради від психолога Олени Божук: «Як діяти, коли ваші діти зіштовхуються із хейтерами в соцмережах».

На тих, хто прийде на презентацію із зошитом ДоброPhone, чекає автограф учасниць групи Open Kids та круті призи! 

Мотиваційні зошити та блокноти ДоброPhone із групою Open Kids та співаком Alekseev, що закликають кожного звернути увагу на поведінку в соцмережах, можна придбати в будь-якому ТЦ «Епіцентр» на Шкільному Ярмарку.


Коли: 28 липня, 11:00.

Де: ТЦ Епіцентр (вул. Степана Бандери 11-А, креативний простір «Design Arena»).

Вхід вільний.


26.07.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»