Вихованець СК «Епіцентр» Андрій Гика став Чемпіоном України з вільної боротьби

Фото: Андрій Гика (посередині)

28 березня, Андрій Гика, дев’ятнадцятирічний мешканець міста Городок на Хмельниччині, став чемпіоном України з вільної боротьби серед юніорів.

Переможці Чемпіонату з вільної боротьби серед юніорів, борців та борчинь 1999-2001 року народження будуть представляти Україну на цьогорічному Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів.

26-27 березня Андрій Гика пройшов успішно відбіркові змагання, а 28 березня – виборов перемогу в фінальному двобої з киянином у вазі 92 кг. Завдяки «золоту» він матиме можливість долучитися до складу збірної України на цьогорічному Чемпіонаті Європи.

«Передати смак перемоги словами дуже складно – емоції надзвичайно зашкалюють. Насправді дуже пишаюсь нагородою, яку тільки-но отримав. У цьому є велика заслуга моїх улюблених тренерів – В’ячеслава Пантелеєва та Олександра Мозолюка. Це і  їхня перемога також»,

зауважує сам борець.

Днями він розпочне серйозну підготовку до Чемпіонату Європи та мріє вибороти в перспективі право приєднатися до олімпійської національної збірної з вільної боротьби. «Маю амбіційну мету – гідно представити Україну на світовій спортивній арені та стати кращим серед сильніших», - говорить Андрій Гика.

 

Досвід виступу на міжнародних змаганнях у Гика є: у 2016 році хмельничанин брав участь у Чемпіонаті світу серед кадетів в Грузії, де виборов бронзову медаль. Також раніше займав призові місця на змаганнях із вільної боротьби на кубок України, що проходили у Хмельницькому.

Як зазначають у Федерації важкої атлетики України, Андрій Гика – вихованець Хмельницької школи вільної боротьби та учень СК «Епіцентр». До свого першого тренера – В’ячеслава Пантелеєва – він прийшов ще в п’ятирічному віці.

«Андрій Гика – справжній борець. Він має хист, твердий характер, наполегливість та бажання тренуватися. Вірю, що він в майбутньому досягне ще більших вершин»,

зазначає тренер СК «Епіцентр» В’ячеслав Пантелеєв.

З 2008 року протягом тривалого часу його тренування проходили у сучасному спорткомплексі «Епіцентр» у місті Городок. Потім 2 роки він навчався у вищому училищі фізичної культури на Львівщині. Зараз Андрій Гика тренується по черзі в Хмельницькому і місті Городок.

До речі, інтерес до спорту, особливо, до боротьби та важкої атлетики, серед хмельничан помітно збільшився. Завдяки сучасним умовам для тренування та заняттям дітей та молоді з висококласними тренерами, вихованці СК «Епіцентр» неодноразово ставали призерами на визначних спортивних змаганнях регіонального, національного та міжнародного масштабу.


29.03.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»