Підсумки Акції «Вихідні в Італії на двох»


Згідно з правилами Акції «Вихідні в Італії на двох» та рандомом, поїздку на 2-х до Італії отримала Дубич Надія Юріївна з міста Буча, що під Києвом. Щиро вітаємо переможницю і зичимо незабутніх моментів та романтики під час подорожі!


Нагадуємо, що за умовами Акції потрібно було: 1. придбати в Епіцентрі будь-яку продукцію ТМ Emmevi на суму від 3000 грн. у відділі Сантехніка 2. зареєструвати свій чек на сайті 3. взяти участь у розіграші уікенду на двох в Італії.
 

Фото: Надія Дубич з сім'єю під час вручення сертифіката на поїздку до Італії
 

«Я надзвичайно щаслива! Мій чоловік приїхав в Епіцентр за сантехнікою. Раніше ми купували німецькі бренди, проте консультант порадив звернути увагу на італійську ТМ Emmevi. Ціна не надто відрізнялась, а стиль був просто ідеальним, тому чоловік таки прислухався до консультанта. Про акцію «Вихідні в Італії на двох» в Епіцентрі розказали, але чоловік відмахнувся, сказавши, що не вірить в удачу. Але не забув згадати, неначе випадково, про акцію й під час розмови зі мною. І мене одразу якась вища сила сподвигла зареєструвати чек на сайті, я мов би відчула, що фортуна на моєму боці!»

Поділилась емоціями Надія Дубич.

08.08.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»