16 жовтня 2015 року в Кам'янець-Подільському під патронатом президента Федерації важкої атлетики України, народного депутата України Олександра Гереги було відкрито новий важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр».

Площа спортивної споруди становить близько 1800 квадратних метрів і включає в себе два спеціалізованих важкоатлетичних зали на 12 та 11 помостів, готель на 36 місць, їдальню для спортсменів, тренажерний зал, реабілітаційний блок (масажний кабінет, сауна, гідромасажний бокс). Сучасний та модернізований спортивний комплекс «Епіцентр» обладнаний найсучаснішим швейцарським обладнанням та новітніми тренажерами. Це дозволить якнайкраще тренувати як збірну федерації з важкої атлетики України, так і нове підростаюче спортивне покоління.

Урочисте перерізання червоної стрічки на відкритті спортивного комплексу «Епіцентр» в Кам'янець-Подільському.

У церемонії відкриття комплексу взяли участь почесні гості: перший віце-президент Національного олімпійського комітету Равіль Сафіуллін, радник міністра молоді та спорту України, призер Олімпійських ігор Ніна Уманець, народний депутат України Володимир Мельниченко, художник і громадський діяч Сергій Поярков, мер Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич, віце-президент ФВАУ Іван Черноног, директор спорткомплексу «Епіцентр» Вадим Рудяк і президент ФВАУ, народний депутат України Олександр Герега.

Відзначення цінними призами членів юнацької, юніорської та молодіжних збірних команд за успіхи у 2015 році на міжнародних змаганнях.


19.10.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"