Відкриття оновленого торговельного центру «Епіцентр» в м. Чернівці

17-18 грудня жителів та гостей Буковини приймав оновлений торговельний центр «Епіцентр» в м. Чернівці.

Близько 13 тисяч квадратних метрів додаткової площі, нові відділи, збільшений асортимент товарів та послуг, конкурси, дарунки, розваги – усе це радувало покупців та гостей свята.

Найменших відвідувачів торговельного центру розважали дитячі аніматори у казково-чарівному відділі «Епік», де представлено різноманітний асортимент товарів для дітей та абсолютно безкоштовні розваги: батути, ігрові зони та лабіринти, дитяче караоке, аквагрим, конкурси та солодкі дарунки.

На новій площі розташувалися просторий Садовий Центр, галерея посуду, текстилю та подарунків «Деко», величезний відділ побутової техніки. Відбулося відкриття нового відділу «Мілітарі», де представлені товари для мисливства, рибальства та відпочинку: човни, спецодяг, зброя, аксесуари для риболовлі та багато іншого.

У дні відкриття на покупців чекали безліч цінних дарунків. Зокрема, на відвідувачів, які здійснили покупку будь-яких товарів на суму від 750 грн. одним чеком та заповнили купон. А також кожен, хто здійснив покупку на суму від 500 грн., гарантовано отримав святковий напій в дарунок.

Із розширенням відділів збільшилася й кількість кас – до двадцяти п'яти, та до трьохсот – кількість паркомісць. Також для комфорту наших відвідувачів у новому форматі відкрилося ще одне експрес-кафе та італійський куточок Benicassim, де можна скуштувати смачні страви італійської кухні та напої.
 


18.12.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»