Епіцентр – мережа року та лідер 15-річчя!

21 листопада 2015 року компанія «Епіцентр» була відзначена на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року» в Україні у номінаціях «Мережа року» та «Лідер 15-річчя!»

12 років діяльності компанії «Епіцентр К» – це тривалий шлях стрімкого становлення, успішної конкурентоспроможності, динамічного розвитку та професійного удосконалення. Почесні звання «Мережа року» та «Лідер 15-річчя!» дозволяють сміливо стверджувати, що Епіцентру дійсно вдалося заснувати в нашій державі стовідсоткову національну мережу як вдалий приклад компанії європейського рівня, зайняти позиції першості на ринку України, створити власний бренд та завоювати авторитет у покупців.

На сьогодні «Епіцентр К» – найбільше торгово-роздрібне підприємство, що представлене ​​40-ка гіпермаркетами на території усієї країни. Компанія стала невід’ємною частиною економіки нашої держави: вона надає населенню нові робочі місця, залучає товари місцевих виробників, збільшує надходження до бюджету за рахунок податків, а також реалізує багато соціальних програм.


Понад 25 тисяч співробітників Епіцентру щоденно докладають максимальних зусиль для надання покупцям кращих цін, забезпечення їх широким асортиментом якісних товарів та високим рівнем обслуговування у гіпермаркетах мережі «Епіцентр К».

10 років поспіль ТОВ «Епіцентр К» визнають кращою мережею року у своєму сегменті. Цей показник переконливо підтверджує народне визнання компанії. Вважаємо, що 10 років – це чудова нагода, щоб щиро подякувати покупцям за їх вибір та довіру.

Попереду Епіцентр чекають нові відкриття, здобутки та перспективи. Адже компанія і надалі буде надавати покупцям кращі ціни, європейський сервіс, працювати на благо країни і людей та продовжує свій розвиток у напрямку мультиформатного центру торгівлі європейського зразка.


26.11.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"