В Україні продали найдорожчий телевізор

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» першою в Україні продала новітню флагманську модель телевізора Samsung QLED 8K Q900R з діагоналлю 98 дюймів. Це перші у світі телевізори із надвисокою роздільною здатністю екрана 8К, що з`явилися на ринку України у травні 2019 року.

«У Центрах техніки «ЦЕ ТЕ» ми завжди пропонуємо нашим покупцям найширший асортимент та останні новинки. Як бачите, ми можемо задовольнити найвибагливіших клієнтів, які пильно слідкують за сучасними технологіями, – зазначає директор направлення побутової техніки мережі «Епіцентр» Олександр Величко. – На моїй пам`яті це найдорожчий побутовий пристрій для приватного використання, який коли-небудь продавався в торговельних мережах України».

 

Покупець – приватна особа з Києва – заплатив за телевізор більше мільйона гривень. Після оплати, телевізор протягом двох годин був доставлений покупцеві, а спеціалісти мережі «Епіцентр» та компанії Samsung встановили і налаштували його.

«Телевізори ультравеликих дюймів – найбільш динамічно зростаючий сегмент світового ринку телевізорів і український ринок не є виключенням. Телевізори QLED 8K – це абсолютно новий крок в якості зображення екрану і компанія Samsung першою представила їх на світовому ринку», – відмітив керівник відділу продажів компанії Samsung Electronics Україна Олександр Голіков.

У березні 2019 року мережа торговельних центрів «Епіцентр» почала розвиток нових Центрів техніки «ЦЕ ТЕ» у форматі shop-in-shop. Вони пропонують покупцям найширший асортимент серед усіх офлайн-магазинів України, а також можливість за допомогою віртуальних вітрин (у партнерстві з інтернет-магазином 27.ua) знайти необхідний товар, порівняти різні моделі, переглянути відгуки та замовити товар, якого немає в магазині. У торговельних залах Центрів техніки «ЦЕ ТЕ» облаштовані окремі experience- та бренд-зони, представлені ексклюзивні моделі провідних брендів та новинки преміум-сегменту техніки та електроніки.

Нагадаємо, що у грудні 2018 року у ТЦ «Епіцентр» на просп. Степана Бандери, 11-А відкрився перший в Україні та найбільший у Європі брендовий магазин побутової техніки Samsung. Магазин Samsung Home налічує 500 квадратних метрів інновацій та найбільший асортимент побутової техніки Samsung в одному місці – більше 100 моделей на будь-який смак та потреби.


Про компанію Samsung Electronics

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює у життя передові ідеї та впроваджує передові технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку у світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ http://news.samsung.com/ua або офіційний сайт  http://www.samsung.com/ua


05.07.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»