В Епіцентрі продається виключно сертифікований та якісний цемент

Епіцентр та Нова Лінія за результатами моніторингу якості і маркування цементної продукції, проведеного Союзом споживачів України, ввійшли в число торговельних мереж, де продається виключно сертифікований, якісний цемент. Цю інформацію озвучив Олег Цільвик, заступник голови правління ВГС «Союз споживачів України» .

Ситуація з фасованим цементом, що закуплявся у торговельних центрах «Епіцентр» та «Нова Лінія» виявилася найкращою, порівняно з іншими мережами, оскільки покупцю був наданий повний пакет необхідних супровідних документів, товарний чек, маркування на мішках відповідало нормативним документам, а, згідно з лабораторними дослідженнями, фасована суміш виявилася якісним цементом.
– зазначив Олег Цільвик.

Загалом, в ході круглого столу, що відбувся 15 березня 2017 року, у Всесвітній день захисту прав споживачів на тему: «Масштабна фальсифікація будівельних матеріалів» Союз споживачів та Асоціація «Укрцемент» оприлюднили вражаючі цифри на ринку будівельних матеріалів України: 82% перевіреного фасованого цементу виявилися підробкою, більше 50% мали недовагу, а близько 60% продукції за критерієм міцності взагалі не можна назвати цементом. Обсяги підробленого «тіньового ринку» продукції обчислюються мільйонами доларів, а виготовлені без дотримання стандартів будматеріали загрожують як здоров'ю та безпеці громадян, так і можуть стати причиною техногенних катастроф. При цьому, держоргани через особливості законодавства та недостатнє фінансування не в змозі належним чином здійснювати нагляд за якістю товару на ринку. Страждають від такої ситуації всі: споживачі, сумлінні виробники, торговельні мережі, держава.

Петро Михайлишин, генеральний директор ТОВ «Епіцентр К», який взяв участь у круглому столі, порадив споживачам купувати лише заводський цемент, на який є відповідний сертифікат якості. Лише в такому випадку можна себе вберегти від неякісного продукту і зайвих витрат.

Ми вдячні кожному покупцеві, який нам довіряє, і високо цінуємо вибір людей. Як і раніше, ми будемо прагнути зробити все можливе, щоб максимально повно відповідати вимогам і очікуванням споживачів. Також пропонуємо це робити усім суб’єктам підприємницької діяльності в Україні. Адже в такий спосіб зможемо продемонструвати європейський рівень обслуговування споживачів.
– відмітив Михайлишин П. Й.

 

 


15.03.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»