Умань стало ще одним українським містом, куди прийшла мережа ТЦ «Епіцентр»

Компанія «Епіцентр К», пропонуючи широкий асортимент,  кращі ціни та сучасне обслуговування, продовжує наближати європейську якість сервісу до кожного українця. 7 та 8 жовтня 2017 відбулося відкриття нового торгового центру в Умані. Галина Герега, голова товариства «Епіцентр К» у вітальній промові до колективу ТЦ та жителів міста наголосила на унікальній місії компанії – дарувати людям радість:

Створюючи максимально комфортні умови для здійснення покупок, пропонуючи товари провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, кращі цінові пропозиції, мережа ТЦ «Епіцентр» продовжує дивувати своїх покупців. Яскравим прикладом цього є новий торговий центр в місті Умань, який збудований і облаштований за останніми сучасними технологіями в будівництві та дизайні. І я щиро бажаю колективу щодня у своїй роботі демонструвати професійний підхід, злагодженість та відповідальність. А жителям міста отримувати позитивні  враження та гарний настрій.

Побажала уманчанам Голова ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

Протягом перших двох днів роботи новий ТЦ відвідали тисячі жителів Умані та гостей міста. Для них компанія підготувала масу конкурсів та приємних дарунків. Так, перші 100 покупців, незалежно від суми покупки, мали можливість обрати бажані дарунки: мультиварки, фени, праски, електрочайники та інші необхідні для дому товари. Відбувся також розіграш грошових сертифікатів на загальну суму 50 тис. грн. А ті, хто здійснив покупку на суму від 500 грн., отримали гарантовані призи.

Найбільшим попитом у покупців Умані користувалася товари з групи побутової техніки. Найдорожчу покупку було здійснено на суму 34 500 грн.

Загалом, у новому ТЦ «Епіцентр» міста Умань, загальною площею 10148 кв. м,  представлено майже 60 тис. найменувань товарів. Щоб відвідувачі мали можливість здійснювати покупки з максимальним комфортом, працюють сервісні об’єкти, зокрема, експрес-кафе та зручний паркувальний майданчик на 110 автомобілів. Також створено понад 160 робочих місць, що сприятиме працевлаштуванню місцевих жителів, гарантуватиме гідну і стабільну  заробітну плату, соціальний пакет. Середня заробітна плата складатиме понад 7 тис. грн. Загальні відрахування до державного та місцевого бюджетів складуть понад 15 млн. грн. щороку. 

 

 


09.10.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»