VII Міжнародна конференція «UkrCemFor 2017»

23-25 травня в Києві проходила VII Міжнародна конференція «UkrCemFor 2017» з фокусом на висвітлення важливих аспектів розвитку цементної промисловості і вже вкотре стала майданчиком для дискусій, об'єднавши ключових гравців цементної промисловості не тільки України, але і Європи.

Група компаній «Епіцентр», яка серед перших крупних операторів роздрібної торгівлі в Україні ініціювала створення чесного і прозорого ринку цементу без фальсифікату, стала учасником конференції та одним з ініціаторів Меморандуму про гарантію якості цементу, який був підписаний в ході конференції. Петро Михайлишин, генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» під час панельної дискусії «Якість та безпека будівельних матеріалів» загострив увагу присутніх на відповідальності державних контролюючих та правоохоронних органів за присутність на ринку будівельних товарів фальсифікованого цементу.

 

Нас, як торговельну мережу, дуже бентежать цифри фальсифікату цементу на ринку України. Після  стрімкої девальвації гривні покупець став дуже чутливим до ціни. Але для нього важлива і якість. Тому  ми здійснюємо цивілізовану торгівлю і продаємо лише сертифіковану продукцію, а це понад 250 тисяч товарних пропозицій, і цемент в тому числі.  Звичайно, на стихійних ринках продається дешевий, але неякісний, несертифікований цемент, який становить загрозу для життя і здоров’я покупців. А тому з цією проблемою мають боротися, перш за все, контролюючі та правоохоронні органи,

зазначив Петро Михайлишин.

 

 

Під час підписання Меморандуму підписанти з боку ритейлу – Епіцентр та Нова Лінія, від громадських організацій – Союз споживачів України, від виробників – асоціація «Укрцемент» задекларували співпрацю в процесі реалізації цементу з метою поступового наповнення ринку України виключно якісним цементом. Ритейлери Епіцентр та Нова Лінія і надалі продовжуватимуть реалізовувати через власну торговельну мережу виключно цемент, що відповідає вимогам ДСТУ, забезпечувати дотримання вимог Закону,  наявність сертифікатів якості та іншої супровідної документації, яка свідчить про якісну продукцію.

За день до початку VII Міжнародної конференції «UkrCemFor відбулася прес-конференція, в якій взяв участь Володимир Гончаров, заступник Генерального директора ТОВ «Епіцентр К». Топ-менеджер компанії запросив приєднатися до підписання Меморандуму про гарантію якості цементу усіх ритейлерів та операторів будівельного ринку, що реалізовують цей будівельний матеріал:

Також на цю проблему мають звернути увагу журналісти. Важливо донести до людей, що, купуючи дешевий цемент, споживач не виграє. Адже низька якість може проявитися не відразу, а в процесі експлуатації того чи іншого об’єкту. Проте, не відміну від інших товарів та матеріалів, не можна замінити фундамент чи стіни будинку. Споживачі, звичайно, мають право вибору, але якщо їхній вибір – якість, то у мережах ТЦ «Епіцентр» та «Нова Лінія» покупці зможуть придбати лише якісний, перевірений цемент.

 


26.05.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»