23 червня 2016 року у НСК «Олімпійський» відбудеться «Український форум з енергоефективності ’16» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Фонду енергоефективності, під головуванням прем’єр-міністра України. Цей захід стане першою найбільшою міжнародною платформою в Україні, що об’єднає учасників українського ринку та міжнародних інвесторів, з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняного ринку енергоефективності.

Форум є комунікаційним відправним пунктом для діалогу між владою, бізнесом, представниками ОСББ та домогосподарств. Мета форуму – дати чіткі відповіді на питання щодо роботи Фонду енергоефективності, його цілей та завдань, необхідної законодавчої бази, потенціалу впровадження, очікуваного політичного, соціального та економічного ефекту, фінансових інструментів, а також продемонструвати конкретні технічні рішення щодо енергоефективних заходів у житловому секторі. Учасники Форуму дізнаються як саме буде працювати Фонд  і як долучитись до цього процесу.
 

Компанія «Епіцентр К» є генеральними партнером заходу, де будуть детально розкриті усі кроки процесу термомодернізації та представленні  найсучасніші рішення для приватних та багатоповерхових будинків, установ та підприємств. 

Вхід до товарної експозиції безкоштовний. Для участі в форумі необхідно пройти реєстрацію за посиланням: 

http://a7conf.com/upcoming-events/ukrainian-energy-efficiency-forum-16#registration


22.06.2016

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"