Удача усміхається, потрібно лише вірити!

За вікном теплішає, в повітрі пахне весною. Природа кличе! Дачний сезон вступає в свої права. З настанням квітня тисячі містян залишають свої квартири і прямують на дачі, садово-городні ділянки, аби прибрати в будиночку, підготуватися до посівної, привести в порядок своє присадибне господарство. 

В цьому році Епіцентр не тільки приготував для покупців безліч потрібних та якісних товарів для саду, городу, дачі, відпочинку на природі, а й надає їм реальну можливість ВИГРАТИ СПРАВЖНЮ ХАТУ, в якій можна відпочивати не лише у весняно-літній період, а й жити цілий рік і все життя! Перша хата вже знайшла свого щасливого власника!

Цьогорічний перший переможець акції «Виграй хату» Гнеуш Сергій лише оговтується від несподіваного, але бажаного виграшу. А переможці минулих акцій від Епіцентру вже втілюють свої плани у життя! 
 


Протягом 3-х крайніх років майже 30 українських родин взяли участь в акціях у мережі ТЦ «Епіцентр» та отримали у дарунок нерухомість: квартири у Києві, Львові, Одесі, дачні заміські будиночки. Про те, як омріяний мільйонами людей дарунок – заміська дача – змінив життя щасливих родин протягом цих років, ми дізналися у щасливих власників дач, які вони виграли у 2016 році. 


Дачу за удачу у 2016 році отримала і родина Мадай із Закарпаття. Господиня сім’ї Ольга Мадай часто їздить до Епіцентру в Мукачево і купує товари для облаштування свого помешкання.
 

Ми 2 роки тому  робили ремонт, тому часто їздили в Епіцентр за покупками. Купон заповнили, коли купили облицювальну плитку. Відразу не повірила в таку удачу! А коли на подвір’я заїхала фура з домокомплектом, тоді аж зрозуміла, що фортуна по-справжньому мені усміхнулася! Зараз наша дача – це місце родинного відпочинку. Відпочиваємо сім’єю, з друзями і коли є вільна хвилинка, відразу туди поспішаємо. А всім покупцям Епіцентру бажаю вдалих покупок та гарних дарунків!

ділиться спогадами Ольга Мадай.


Ольга Мадай вірить, що і цього року виграє ще один будиночок. Бо вже зробила відповідну покупку у відділі «Сад. Город». А Епіцентр продовжує дарувати людям радість і дає можливість стати щасливим власником заміського будиночка усім, хто в період з 1 квітня до 31 травня 2019 здійснить покупки у відділі «Сад. Город» на суму від 1000 грн одним чеком, заповнить купон учасника акції та щиро буде вірити у свою перемогу!

Вірити в дива з відкритим серцем, йти до здійснення своїх мрій, брати участь в акціях і обов’язково вигравати – саме цього бажає Ольга Мадай та переможці, які стали власниками нерухомості від Епіцентру, усім, хто вже зараз має реальний шанс отримати свій власний заміський будиночок.


22.04.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»