Сміливі інновації у новому Епіцентрі в Миколаєві

Як справжній законодавець стилю у сфері ритейлу, Епіцентр продовжує будувати нові торгові центри та дивувати своїх покупців сміливими інноваційними рішеннями, сучасним асортиментом, перетворює процес купівлі на приємну та захоплюючу історію.

7-8 липня 2018 відбулося святкове відкриття другого у Миколаєві та 48-го у мережі – нового ТЦ «Епіцентр». Розташований за адресою: Херсонське шосе, 1, новий ТЦ представить своїм покупцям 165 000 найменувань товарів для будівництва, ремонту та облаштування житла.

У дні святкового відкриття перші 100 покупців стали власниками телевізорів, мікрохвильовок, мультиварок та інших цінних призів, відбулося дарування подарункових сертифікатів на 100 тис. грн щасливчикам. На відвідувачів нового ТЦ також чекали спеціальні цінові пропозиції, нові акції, презентації, майстер-класи, розважальні програми для дітей та дорослих.

Серед найбільших відділів у новому ТЦ – «Сад. Город» (8700 тис. кв.м), «Вироби з металу» (5409 тис. кв. м).


Сучасний Центр Меблів став десятим у мережі, тут представлено готові дизайнерські рішення для спальні, вітальні, кухні та передпокою, а стильні шоу-руми демонструють усі переваги трендового інтер’єру. Відвідувачам пропонують надихнутися меблями та предметами декору в новому експериментальному форматі ArtLab. Також до послуг покупців працює студія інтер'єрних рішень, де можна отримати консультацію професійного дизайнера і замовити дизайн-проект. Площа Цетру Меблів склада 4000 кв. м.

 

Салони світла, шпалер, плитки та сантехніки, студія фарб, галерея «Деко», товари для мисливства та рибальства Military, побутова техніка, канцтовари, будматеріали – у новому ТЦ запропоновано ще більше товарів на будь-який смак та гаманець. Родзинкою товарною ряду став справжній сільськогосподарський дрон, що використовується для поливу полів. 

 

Для комфортного сервісу та обслуговування у новому Епіцентрі працює сервісний центр з ремонту інструментів, експрес-кафе, пункт видачі інтернет-замовлень від інтернет-магазину 27.ua. Передбачена зручна парковка на 500 паркомісць.

У новому ТЦ створено 550 нових робочих місць. Річні планові відрахування усіх видів податків та обов’язкових платежів у державний та місцевий бюджети складуть понад 1,4 млн грн. У перший день роботи Епіцентру миколаївцями було здійснено майже 10 тисяч покупок.

Виконуючи свої соціальні зобов’язання перед громадою міста, ще на стадії будівництва нового торгового центру, Епіцентр здійснив благоустрій прилеглої території. Також оновлено каналізацію вздовж Херсонського шосе до вулиці Кірова, проведено озеленення навколишньої території, збудовано новий паркан вздовж підприємства «Комунелектротранс» та місцевого зоопарку.


10.07.2018

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»