У компанії «Епіцентр К» стартує унікальний корпоративний проєкт «В Епіцентрі — мова!»

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» запускає до Дня української писемності та мови корпоративний проєкт «В Епіцентрі — мова!».

У рамках проєкту кожен з 31 000 співробітників компанії матиме змогу не тільки в ігровій формі поглиблювати свої знання рідної мови, але й брати участь у онлайн-тестуванні, яке спеціально розроблено для проєкту фахівцями Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Найкращих знавців української мови щомісяця чекають дарунки та інші приємні сюрпризи.

Для зручності на сторінці проєкту у Facebook створено базу корисної літератури. Також там регулярно з’являтимуться поради з основними правилами правопису, новими фразеологізмами та росіянізмами, яких краще позбутися.

«Компанія «Епіцентр К» багато уваги приділяє збереженню та популяризації українських цінностей, тому підтримала проєкт, аби ще раз нагадати людям, що без популяризації української мови неможливо будувати майбутнє нашої країни»,

зазначає співзасновниця мережі «Епіцентр» Галина Герега. 

Нагадаємо, 16 липня 2019 року в Україні набув чинності закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Вона має використовуватися в освітній сфері і трудових відносинах, у медичній сфері, обслуговуванні споживачів, у публічних заходах, рекламі та в інших сферах.


08.11.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»