Мрієте про відпочинок?
Торговий центр «Епіцентр» дарує круїз для двох на лайнері преміум-класу по Середземному морю!

З 1 травня до 14 червня придбайте будь-які товари в торговому центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д на суму від 500 гривень одним чеком та отримайте унікальну можливість вирушити у круїз своєї мрії.

Обрання переможця – 14 червня 2015р

Долучайтесь до акції – товари на Полярній 20-Д купуй – на лайнері подорожуй!

Деталі в умовах акції та в ТЦ Епіцентр, вул. Полярна, 20Д

УМОВИ АКЦІЇ «ВИРУШАЙ У КРУЇЗ»

 1. Організатором акції є ТОВ «Епіцентр К».
  Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.
 2. Акція діє з 1 травня 2015 року до 14 червня 2015 року (включно) в торговому центрі «Епіцентр» за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д.
 3. Під акцією «Вирушай у Круїз» розуміється: можливість отримання сертифіката «Круїз» за умови купівлі будь-якого товару в торговому центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д на суму 500,00 (п’ятсот) гривень і більше, що підтверджується одним чеком.
 4. Предметом Акції є поїздка-круїз на двох осіб.
 5. Грошовий еквівалент вартості дарунка або сертифіката не видається.
 6. До участі в Акції запрошуються фізичні особи. Кількість разів участі в Акції – необмежена.
 7. Учасником Акції є будь-яка індивідуально невизначена  особа, яка в період Акції з 11 травня  2015 року до 14 червня 2015 року (включно), придбала в торговому центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д товари, на суму 500,00 і більше гривень, що підтверджується одним чеком.
 8. Покупець, який придбав товар протягом періоду проведення Акції під час розрахунку за товар отримує повідомлення від касира про можливість участі в акції.
 9. Покупець із розрахунковим документом підходить до однієї зі стійок центрального інформаційного відділу, надає представнику гіпермаркету розрахунковий документ (КНК, РНК, РРЗ), адміністратор перевіряє розрахунковий документ на відповідність суми, зазначеної в чеку, умовам Акції та ставить на ньому штамп Товариства. Розрахунковий документ повертається покупцю.
 10. Реєстрація учасника Акції здійснюється шляхом отримання від нього заповненого належним чином купона, відповідно до умов акції. Після чого покупець вважається зареєстрованим в Акції та отримує можливість взяти участь у обранні переможців 14.06.2015.
 11. У Акції не беруть участі незаповнені або некоректно заповнені купони.
 12. У торговому центрі за усіма купонами учасників Акції, що є зареєстрованими до 16:00 години 14.06.2015, проводиться процедура обрання переможця: купони учасників Акції розміщуються у прозорий барабан, шляхом витягування навмання з барабану, після його прокручування, купону – визначається переможець. Проведення процедури обрання переможця розпочнеться 14.06.2015 о 17:00.
 13. Оголошення переможця Акції здійснюється відразу ж після його визначення на місці  проведення вибору за допомогою гучного зв’язку в торговому центрі, а також  телефонним зв’язком. У разі, якщо учасник акції не відповість на телефонний дзвінок або неправильно вказав номер телефону, тоді така особа не вважатиметься переможцем і буде переобраною.  Відомості про переможця Акції наступного дня будуть розміщені на сайті: epicentrk.com.ua.
 14. Для того щоб стати переможцем Акції, Учаснику не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення переможців.
 15. Переможцю Акції протягом 20-ти (двадцяти) календарних днів, з дня визначення його переможцем, необхідно з’явитися для отримання винагороди. У разі, якщо переможець Акції не з’явиться протягом 20-ти (двадцяти) календарних днів для отримання винагороди або не зателефонує організатору Акції – вважатиметься, що  переможець Акції відмовився від своєї винагороди.
 16. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити або змінити цей Порядок.

Файли для завантаження:
Наказ Про проведення Акції "Вирушай у Круїз"
Порядок дії акції "Вирушай у Круїз":
стр. 1
стр. 2
стр. 3


30.04.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"