Епіцентр розробив екоторбинку для багаторазового використання #ТобіТорба
 

Екоініціативи у мережі та країні загалом надихнули компанію «Епіцентр К» розробити проєкт екоторби, яка стала достойною альтернативою поліетиленовим кулькам.

Спільно із екосвідомими представниками «Деко» (відділ Епіцентру — галереї посуду, текстилю та подарунків) Епіцентр презентує торбинку для багаторазового використання у всіх сферах життя — #Тобіторба (якщо не дбатимеш про довкілля!).

Стиляжні, мотивувальні та місткі торбинки зроблені в Україні. Їх виготовляють із екологічно чистого синтетичного нетканого матеріалу — спанбонду (агроволокна). 

Спанбонд складається із 100% поліпропіленових волокон і розкладається за період до 12 місяців — під прямими сонячними променями, та за 3-5 років у середовищі без сонячного світла.

Спанбонд можна переробляти вторинно з ефективністю до 100%. Крім того, при спалюванні цього матеріалу не виділяється жодних токсичних речовин — тільки вуглекислий газ і вода. 

Ціна екоторби: 24,90 грн. Придбати її можна на всіх касах мережі ТЦ «Епіцентр».

 

Запрошуємо всіх бути сучасними, модними та свідомими і підтримувати ініціативу використання екоторбинок, відмовляючись від поліетилену!
 


25.09.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»