Створи сад своєї мрії – завітай в Епіцентр на Garden Festival!

фестиваль рослин та ландшафтного дизайну Garden Festival

17-18 вересня 2016 року в найбільшому торговельному центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д вперше відбудеться фестиваль рослин та ландшафтного дизайну Garden Festival. Цей садовий захід організований національною мережею торговельних центрів «Епіцентр», Всеукраїнською спілкою виробників садивного матеріалу та Асоціацією ландшафтних архітекторів України з метою популяризації садівництва в Україні, наслідування ідеї гармонії людини з природою та надання можливості кожному створити свій райський куточок у саду.

Одна з найбільших виставок-ярмарок рослин під відкритим небом, загальною площею 5 000 кв. м, об’єднає провідних постачальників декоративних та плодово-ягідних рослин в Україні, садові центри, які пропонують продукцію вітчизняного та імпортного виробництва. На  Garden Festival у ТЦ «Епіцентр» відбудеться демонстрація кращих українських проектів, новітніх технологій та матеріалів для широкої аудиторії. Своїм досвідом поділяться відомі компанії зеленої індустрії, архітектори, дизайнери, урбаністи, ландшафтні архітектори. Усі гості фестивалю зможуть придбати рослини найвищої якості за кращими цінами, отримати ландшафтну консультацію щодо оформлення саду та взяти участь у цікавих майстер-класах та конкурсах.

Фото: Garden Festival 

Компанія «Епіцентр К», підтримуючи садово-городницькі традиції та сприяючи розвитку зеленого ринку, виступила першопрохідцем і засновником власних Садових центрів на території України. Садові центри Епіцентру – це справжня казка з витворами ландшафтного мистецтва, загальною площею 42000 кв. м, де зібрано вражаючі різновиди рослин, засобів догляду за ними та декорування. Саме тут з максимальним комфортом кожен покупець може обрати найсучаснішу садову техніку, обладнання для поливу і зрошення, рослини та насіння, садовий декор. Асортимент відділу «Сад та город» мережі торговельних центрів «Епіцентр» становить понад 100 тисяч найменувань. Кваліфіковані консультанти Епіцентру завжди допоможуть правильно підібрати рослини, які створюють затишок, ґрунтосуміші, горщики, добрива та засоби для захисту рослин. Відвідувачам надаються додаткові послуги – пересадка рослин, створення вишуканих подарункових декоративно-квіткових композицій під замовлення.

Щорічно в Епіцентрі проходить САДОВИЙ СЕЗОН – свято садівників-професіоналів і любителів, завжди неймовірні пропозиції та акції, суперподарунки від автомобілів до заміських будинків! На покупців завжди чекає широкий асортимент товарів для саду та городу за кращими цінами, виставки найкращих плодових саджанців та насіння, майстер-класи з садово-городницької справи, демонстрації сучасних інструментів та обладнання для саду та городу, паркового освітлення і декору, вікторини, конкурси, дарунки та частування.

Фото: Garden Festival 

 19.08.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»