Біля київського ТЦ «Епіцентр» на Полярній стартував фестиваль рослин і ландшафтного дизайну

На виставковому майданчику столичного ТЦ «Епіцентр» на Полярній, 20-Д стартував фестиваль рослин і ландшафтного дизайну Garden Festival. Вже вдруге Епіцентр запрошує провідні українські розсадники, садові центри, виробників товарів для садівництва та городництва, ландшафтних дизайнерів . Для любителів-садоводів це – унікальна можливість обрати найкращі рослини та товари за цінами від виробників. Серед спільних заходів компанія «Епіцентр» та журнал «Нескучний сад» проводитимуть дитячий майстер-клас «Посади своє дерево». Цей захід був найбільш відвідуваним і найбільш емоційним під час Садового фестивалю 2016 і тому ми продовжуємо його знову, але додаємо ще більше цікавих пізнавальних моментів для діток. Майстер-клас проводять молоді любителі-садоводи. Особливо раді можливості посадити деревце найменші учасники – саме на нашому фестивалі вони вперше знайомляться з рослинами і дізнаються про те, як за ними доглядати.

Програма фестивалю на навігація по локації
 


 

Цікавими для дорослих відвідувачів Garden Festival стануть майстер класи «Мінеральні добрива для саду», «Класифікація троянд у саду», «Садові інструменти». Любителі садівництва та городництва дізнаються як виростити у своєму саду різні сорти плодових дерев, кущів, квітів, облаштувати красивий зелений газон.

Впродовж наступних двох днів 20 та 21 травня в ТЦ «Епіцентр» відбудеться демонстрація кращих українських проектів, новітніх технологій і матеріалів для широкої аудиторії. Своїм досвідом поділяться відомі компанії зеленої індустрії, архітектори, дизайнери, урбаністи, ландшафтні архітектори. Всі гості фестивалю зможуть придбати рослини високої якості за цінами від виробника, отримати ландшафтну консультацію з оформлення саду, а також посмакувати запашною кавою, справжньою італійською піцою та іншими смачними стравами на виставковому майданчику під відкритим небом.

Запрошуємо усіх на Garden Festival, щоб поринути у світ справжнього садового мистецтва, провести вихідні серед прекрасних рослин, надихнутися ідеями для створення свого саду та отримати справжнє задоволення від краси!
 


19.05.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»