В Епіцентрі стартувала акція «ДАРУЄМО 4 КВАРТИРИ»


1 червня 2017 в мережі ТЦ «Епіцентр» стартувала головна акція літа – «ДАРУЄМО 4 КВАРТИРИ»*, що діятиме до 30.06.2017 (включно). Організатор: ТОВ «ЄВРОПЕЙКА». Про партнерство компаній та мету акції говорять керівники:
 

«Епіцентр – найбільша національна мережа торгових центрів унікального формату. І, як лідер ринку, щоразу готує для своїх покупців грандіозні акції з неймовірними дарунками. Декілька років тому ми дарували квартири у містах Києві, Львові та Одесі, минулоріч – дачні будиночки. Для більшості українців такі дарунки є вершиною всіх мрій, адже придбати нерухомість далеко не просто і доступно. Але Епіцентр робить життя кращим! І не лише великим асортиментом товарів за доступними цінами, сервіcом, послугами. Завдяки акціям від Епіцентру шанс на отримання житла має абсолютно кожний громадянин, з будь-яким рівнем достатку. Тільки уявіть: ви купили фен чи декілька вазонів, а отримали за це квартиру! Чи ж не магія?

Епіцентр поставив собі за мету не на словах, а ділом здійснювати мрії українців. Тому, на численні прохання покупців, а також дослідивши статистику найбажаніших подарунків серед співвітчизників, ми вирішили повторити досвід з даруванням квартир.

Партнерство з BD Holding, і, зокрема, з житловою програмою «Європейка», є невипадковим. Адже ця житлова програма, на наш погляд, здатна повністю задовольнити потреби у якісному житлі європейського рівня навіть найвибагливішого покупця Епіцентру. Крім того, ми самі обирали конкретні квартири, що даруватимуться: всі вони повністю завершені, охайні, просторі, в неймовірно затишних і яскравих 6-поверхівках, що буквально виросли серед барвистих дитячих майданчиків, клумб і оксамитових газонів за лічені місяці.

Ми щиро прагнемо за допомогою акції «Даруємо 4 квартири» допомогти повірити в диво та ощасливити ще 4 українські сім’ї. Тому радо запрошуємо за покупками до Епіцентру, і нехай мрія про власне житло стане реальністю!»

прокоментувала Ірина Шинкаренко, заступник Голови ТОВ «Епіцентр К» у сфері корпоративних комунікацій, реклами, зв’язків із громадськістю та ЗМІ

Фото: торговий центр «Епіцентр», м. Київ, вул. Полярна, 20-Д
 

«Співпраця з Епіцентром у якості партнера для нашої житлової програми «Європейка» – це ще один крок до національного рівня. Програма відносно молода, у цьому році нам виповнюється лише рік, але вже 300 сімей встигли нею скористатися, ще близько 560 – заселяться до кінця цього року. Почали ми з серця України – Києва, у планах розвивати її по всій країні.

Завдяки ініціативі Епіцентру та нашій підтримці у найближчий час загальна кількість щасливих людей, котрі зможуть оселитися в омріяній власній квартирі, зросте ще на 4 сім’ї».

зазначив Станіслав Шапаренко, керівник департаменту продажів BD Holding

 

Довідка:

BD Holding – будівельно-девелоперський холдинг, який спеціалізується на послугах з управління проектами будівництва, починаючи від концепції будівництва і закінчуючи післяпродажним сервісом. Холдинг об'єднує 10 українських компаній і працює на ринку з 2010 року. Серед реалізованих проектів – житловий комплекс «Празький квартал» (8 багатоповерхових будинків), житловий комплекс «Львівський» (більше 15 зданих в експлуатацію будинків зі своєю обслуговуючою організацією). Також в портфелі компанії ЖК «Аметист», Echo park і житлова програма «Європейка». Всього за роки роботи на ринку компанія побудувала та ввела в експлуатацію 70 будинків.

Додаткову інформацію можна отримати а сайті http://bdholding.ch. Офіційні сторінки у соціальних мережах Facebookyoutube.

 

 

Всі фото: торговий центр «Епіцентр», м. Київ, вул. Полярна, 20-Д


02.06.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»