Старт програми лояльності «Вигода»

 

В останні дні жовтня у мережі ТЦ «Епіцентр» стартувала програма лояльності «Вигода». Відтепер покупці Епіцентру зможуть накопичувати бонусні бали за кожну покупку на картку «ВИГОДА» і в подальшому використовувати їх для розрахунку за наступні придбання товарів у мережі. Картка «ВИГОДА» також дозволяє користуватися й іншими перевагами в Епіцентрі, зокрема, діятиме знижка до 25%  на товари в магазинах INTERSPORT та відділах спорттоварів, а також знижка 10% на страви власного виробництва у кафе мережі.

Програма лояльності «Вигода» – це, насамперед, наша подяка покупцям за те, що вони з нами. Ми цінуємо наших відвідувачів і в знак подяки за те, що вони обирають нас, повертаємо бали, які дозволять заощаджувати більше,

коментує Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ «Епіцентр К» зі зв’язків з громадськістю, реклами та ЗМІ.

Учасникам програми лояльності при кожній покупці буде нараховуватися 1% балів від вартості товару майже на весь представлений асортимент. 1 бал дорівнює 1 гривні. Крім накопичення балів та інших переваг користувачі карток «ВИГОДА» отримуватимуть через різні канали комунікації ще багато цікавих пропозицій. Зокрема, у день народження іменинникам компанія дарує до 20% економії в галереях «Деко», де представлено найширший асортимент стильних та оригінальних подарунків, текстилю, посуду, предметів домашнього інтер’єру. А маленьким іменинникам даруватимуть таку ж вигоду на іграшки у магазинах товарів для дітей «Епік». Діятимуть  спеціальні товарні пропозиції та додаткові сервіси. На сайті vygoda.epicentrk.ua/#/ доступний сервіс персонального кабінету користувача, де можна відстежувати історію своїх покупок, баланс накопичених  балів та індивідуальних пропозицій. Є також зручна функція «Сейф», яка дозволяє класти копійки на особистий рахунок власника картки.

Перед запуском Програми лояльності «Вигода» у мережі була випробувана тестова версія у  ТЦ Чернігова та Хмельницького. Оновлена концепція була запущена у двох інших ТЦ, а пізніше – по всій мережі.

Перші дні роботи показали, що відвідувачі Епіцентру чекали на запуск цієї програми, і на сьогодні майже половина розрахункових документів проходить з картками «ВИГОДА», а покупці активно реєструються на сайті vygoda.epicentrk.ua/#/.

Ми доклали максимум зусиль для оперативності видачі карток, спрощення процедури реєстрації. Для отримання картки «ВИГОДА» варто лише вказати свій номер телефону, і цього буде достатньо в подальшому для нарахування балів. Проведена також велика робота для пришвидшення касових операцій, щоб не створювати додаткові незручності при видачі та розрахунку картками. А  максимально прозоре відображення нарахування балів в касових чеках надасть інформацію про баланс картки, кількість нарахованих та списаних балів. Вся сума накопичених балів може бути використана при розрахунку за будь-який товар аналогічно грошам,

розповідає Ірина Шинкаренко.

Розробники програми на досягнутому не зупиняються. В подальшому на власників карток «ВИГОДА» чекають спеціальні пропозиції, екстрабали та інші новинки, щоб зробити придбання в мережі ТЦ «Епіцентр» ще вигіднішими, доступнішими та приємнішими. Адже лояльність, посмішки та гарний настрій покупців – це щоденне натхнення для компанії «Епіцентр К»!

Переваги

Постійна економія
Оплата балами
Спеціальні пропозиції

 


01.11.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»