АКЦІЯ «Стань одеситом!»

АКЦІЯ «СТАНЬ ОДЕСИТОМ!»

Акція «Стань одеситом!» діяла з 01 липня 2015 до 31 липня 2015 року(включно).

За умовами акції «Стань одеситом!» сертифікати на квартиру в м. Одеса отримали такі переможці:

Перший переможець: Анастасія Райзер

«Я безмежно щаслива, що стала переможницею акції «Стань одеситом!». Моя сім'я купує будівельні матеріали в Епіцентрі, ще з відкриття першого гіпермаркету в Харкові. Цього разу ми купили штукатурку «Короїд» та фасадні будівельні матеріали. Саме завдяки Епіцентру ми не тільки утеплили будинок, але і порадували своїх дітей новенької квартирою. Я щиро дякую всьому колективу компанії за такі дарунки, а ще раджу всім брати участь у акціях від Епіцентру!»,  – поділилася своїми враженнями Анастасія Райзер.

Запис онлайн трансляції

 

Другий переможець: Дмитро Мартинюк

"– Мене переповнює почуття захоплення і радості від цієї новини! Досі я ніколи не брав участі в акціях, просто не вірив у їхню правдивість. Уже багато років я постійний покупець товарів у гіпермаркетах «Епіцентр К», але якось не доводилося мені випробувати свою вдачу. А тут купив фарбу, заповнив купон учасника акції і вирішив повірити. За вибором учасників спостерігав по он-лайн трансляції в Інтернеті, хочу зазначити, що це дуже зручно. Напевно, я отримав квартиру в Одесі, бо дуже цього хотів. Тепер моїй родині буде, де відпочивати влітку! Я бажаю кожному покупцю товарів в Епіцентрі більше віри в подібні акції і бажання, тоді все вийде!", – розповідає Дмитро Мартинюк.

Запис онлайн трансляції

 

Третій переможець: Олена Шершун

"Мені ще й досі не віриться, адже це дуже несподівано. Я не одразу усвідомила, що мені так пощастило! В Епіцентрі я придбала матеріали для підлоги. Потім довго вмовляла свого чоловіка-скептика заповнити анкету для участі в акції. Нажаль, він відмовився. Ми вийшли з гіпермаркету, але я не могла просто так піти – повернулася і заповнила її сама. У глибині душі я сильно-сильно вірила в удачу. Про своє житло мріють всі. Цю мрію втілити у життя дуже важко. Я дуже щаслива, що вже подбала про майбутнє своєї донечки – квартира буде їй на виріст! Ми з Епіцентром спочатку зробимо там ремонт, а також облаштуємо її. Після мого везіння, мій чоловік змінив свої погляди на акції, відтепер сам цікавиться ними. Бажаю всім обирати для покупок Епіцентр і щиро вірити в дива!" – ділиться враженнями Олена Шершун.

Запис онлайн трансляції

 

Четвертий переможець: Вікторія Когутич

Вікторія Когутич розповіла нам свою історію успіху: «Я постійний покупець Епіцентру. Вже багато років. Цього разу ми купували плитку у ванну кімнату. Рідні не вірили, та й я брала участь не цілеспрямовано, просто скористалася нагодою. Хоча кинула аж два чека! Але надія була. Вся іронія цієї перемоги в тому, що мій чоловік сам родом з Одеси. І хоча він не дуже вірив у моє везіння, але говорив "Буде квартира – будемо жити в Одесі". Так і сталося. Напевно, потрібно починати готуватися до переїзду! Тут в Ужгороді ми живемо у моєї мами, власного житла у нас немає. Хочеться подякувати Епіцентру за таку прекрасну можливість, за ті акції, які тут влаштовують. Окреме спасибі працівникам Епіцентру в Ужгороді – за їхню увагу, за високий рівень обслуговування. А всім покупцям хочу побажати везіння і бажаю вірити у свій успіх!»

Запис онлайн трансляції

 
 1. Організатором Акції є ТОВ «Епіцентр К». Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.
 2. Акція «Стань одеситом!» (далі – Акція) діє з 01 липня 2015 до 31 липня 2015 року (включно) у гіпермаркетах ТОВ «Епіцентр К».
 3. Учасником Акції стає індивідуально невизначена фізична особа, якій виповнилося 18 років, що в період дії Акції придбала в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари, на суму від 500 гривень, одним чеком, та зареєструє його на центральному Інфоцентрі гіпермаркету.
 4. Предметом Акції є 4 сертифікати на право придбання майнових прав на квартиру в м. Одесі або Одеській області, визначених Організатором Акції. Вибір осіб Акції щодо придбання за 1 грн. сертифіката на право придбання майнових прав на квартиру в м. Одесі відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д: 05, 12, 19, 31 липня 2015 року.
 5. Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. сертифікат на право придбання майнових прав на квартиру в м. Одесі або Одеській області, будуть визначатись у два етапи:
  • у дати 05, 12, 19 о 15:00, а 31-го о 18:00 у гіпермаркеті за місцем придбання товарів визначаються 5 (п’ять) осіб (регіональних) попереднього вибору, що проводився у цьому гіпермаркеті у дні дії Акції;
  • у дати 05, 12, 19 о 19:00, а 31-го о 21:00 ці особи (регіональні) цього ж дня беруть участь у фінальному виборі та визначенні особи, які мають право на придбання сертифіката на право придбання майнових прав на квартиру в м. Одесі або Одеській області, що буде проводитись у будівельно-господарському гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д.
 6. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До вибору осіб та визначення осіб, які отримають право на придбання сертифіката допускаються Учасники Акції, що зареєструвалися до моменту проведення вибору .
 7. Купони Учасників Акції, які використовувались у виборі осіб під час визначення осіб, що отримають право на придбання сертифіката та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.
 8. Учаснику акції не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення осіб.
 9. Інформування осіб про перемогу буде здійснено відразу після їх визначення телефонним зв’язком. У разі, якщо учасник акції не відповість на телефонний дзвінок або неправильно вказав номер телефону, тоді така особа не вважатиметься переможцем і буде переобраною. Відомості про переможців наступного дня будуть розміщені на сайті товариства: www. epicentrk.com.ua.
 10. Для отримання винагороди особа має з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена організатором. Перед отриманням винагороди особа зобов’язана надати представнику організатора розрахунковий документ (чек), що засвідчує участь в Акції.
 11. У разі відмови особи Акції від отримання винагороди відповідно до умов цієї Акції,особа не має права вимагати від організатора будь-якої компенсації.
 12. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов‘язуються їх виконувати.

На цьому Епіцентр не зупинився радувати своїх покупців і запросив усіх випробувати свою долю в акції «Стань львів’янином!», та дав можливість стати власником квартири у м. Львові.


30.06.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"