Акція «Стань львів’янином!»

АКЦІЯ «Стань львів’янином!»

Акція «Стань львів’янином!» діяла з 01 серпня 2015 до 31 серпня 2015 року(включно).

За умовами акції «Стань львів’янином!» сертифікати на квартиру в м. Львів отримали такі переможці:

Перший переможець: Полівода Петро Петрович

«Зараз готую дачу до свята - молодша дочка в кінці серпня виходить заміж. Ось так, 20 мішків цементу для нової альтанки перетворилися на квартиру у Львові. Мені зручно, що в Епіцентрі є доставка - якраз моя дача не далеко від гіпермаркету. У мене навіть дружина не знала, що я заповнив купон учасника. Вона в той день йшла в нічну зміну, тому за покупками я поїхав один. І взагалі, поставив вже її перед фактом, коли мені подзвонили і повідомили таку радісну новину. Я коли почув - сам був шокований. Не очікував, якщо чесно»- ділиться своїми емоціями Петро Петрович, - «Дуже приємно. Поки ще думаю, але швидше за все ця квартира у Львові буде нашим з дружиною весільним подарунком для дочки. Вона зі своїм нареченим живе в Києві, але на орендованій квартирі. А так - нова сім'я, в нове місто, в нове життя, за новими враженнями. А ми будемо до них у гості їздити. Спасибі Епіцентру за таку акцію. Всім бажаю робити покупки в Епіцентрі. І не тільки через акції, а тому, що там якісний товар, гарне обслуговування, уважний персонал, є багато додаткових послуг, як доставка, наприклад, якою я так вдало скористався! І бажаю всім вірити в свою удачу!»

Сюжет Телеканалу 24

Запис онлайн трансляції

 

Другий переможець: Кісіль Валентина

«Я досі не можу повірити! Але я живу за принципом: те, що в житті з тобою відбувається - це або щоб набити шишки, або отримати дарунки долі. Ось мабуть настав мій час для сюрпризів. Я скептично ставилася до будь-яких акцій, завжди думала – не з моїм везінням, це все не для мене. Навіть чоловік мене смикав – ну, чого ти будеш заповнювати, час витрачати? А я чомусь затрималася, не пошкодувала пари хвилин і заповнила купон. І ось дзвінок: «Ви виграли!». Ми зараз робимо ремонт у будинку, і потрібно було купити лінолеум. У наших місцевих магазинах вибір невеликий, тому ми поїхали в Епіцентр – розповідає свою історію Валентина. – Як розпоряджуся квартирою? Мій молодший син ось 15-го серпня одружився. А незадовго до цього був з друзями у Львові і по приїзду дуже захоплювався цим містом, дуже йому там сподобалося. Нам з чоловіком, напевно, буде важко втрачати зв'язки, залишати друзів, родичів і наново облаштовуватися на новому місці. А молодим, як кажуть, скрізь у нас дорога! Нехай син з дружиною обживаються, заводять нових друзів і милуються красотами Львова. А ми будемо до них у гості їздити, обіцяю! А всім покупцям гіпермаркетів «Епіцентр К» бажаю вірити в те, що гарне може статися, на шляху кожного будуть радості і сюрпризи. Ось я переконалася, що «Епіцентр» поважає своїх покупців, робить для них все на благо, пропонує багато гарного – і товарів, і акцій. Випробовуйте свої сили, приймайте дарунки долі та вигравайте».

Сюжет Телеканалу 24

Запис онлайн трансляції

 

Третій переможець: Маркович Наталії

«Ми вже більше ніж два місяці робимо ремонт у квартирі. В мене навіть зошит є, в який я вписую придбані для ремонту матеріали та підшиваю чеки – від піску до вимикачів. І все це ми з чоловіком берем виключно в Епіцентрі. Та й взагалі, все для дому ми купуємо лише в Епіцентрі – і на кухню, і в кімнати, і для декору, і для городу. У Епіцентрі все дуже зручно, не потрібно нікуди бігти – все під одним дахом. Тому в акціях від Епіцентру я беру участь з самого початку. Не судилося мені стати ні киянкою, ні одеситкою. А от львів’янкою – пощастило! Я у захваті! Зізнаюсь, я спеціально розбивала покупки на суми в 500 гривень, щоб мати можливість заповнити більше купонів та збільшити свої шанси. Можна ж було так робити, правда? – радісно уточнює Наталія, розповідаючи свою історію успіху. – Але точно пам’ятаю – доленосною виявилася покупка змішувача для ванної кімнати. Може тепер він із нами поїде до Львова у нову квартиру. Звісно ж ми будемо переїжджати в це круте, європейське місто. Для цього ж і брали участь в акції. Усім покупцям Епіцентру бажаю завжди вірити в свою вдачу. А Епіцентру – процвітання та проводити більше хороших цікавих акцій для нас».

Запис онлайн трансляції

 

Четвертий переможець: Олександр Веремій

«У Епіцентрі я роблю покупки по роботі – переважно займаюсь установкою дверей, але інколи допомагаю з ремонтом знайомим чи на замовлення. Дуже зручно в Епіцентрі – можна знайти все в одному місці, чи замовити потрібний товар, плюс доставка, можна отримати професійні консультації, якість та багатий вибір товару. І звісно ж, вигідна ціна! Зізнаюсь відверто – ніколи не брав участь у акціях. Не вірив я ані в свою удачу, ані у те, що проста людина може щось отримати. А цього разу нібито щось потягнуло. Я докупляв фарбу та ґрунтівку – трохи не вистачило, – і вже міркував, що треба заповнити купон. За це ж гроші не беруть! – жартує Олександр Григорович. – Так і зробив. Раніше моя жінка заповнювала купон на квартиру в Одесі, а от на Львів я зважився сам. Розумієте, якась внутрішня віра в мене з’явилась! Навіть вдома так дружині сказав: «Готуйся до переїзду у Львів!», а вона тільки засміялась та махнула рукою! Я ніколи не був у Львові і мріяв якось туди поїхати. Уже багато років цього хотів. І ось мрії збуваються! Можна не просто поїхати, а навіть жити там у власній квартирі. В мене два сини – може комусь із них дістанеться, а може і ми з дружиною зважимося переїхати. Поки не скажу точно – так ошалів від щастя. Хочу побажати всім покупцям Епіцентру бути впевненими у своїй перемозі, вірити та брати участь в акціях, адже отримати приз – це цілком реально. У мене тепер і жінка в це повірила! А Епіцентру бажаю успіхів, більше вдячних клієнтів та цікавих акцій».

Запис онлайн трансляції

 
 1. Організатором Акції є ТОВ «Епіцентр К».
  Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.
 2. Акція «Стань львів’янином!» (далі – Акція) діє з 01 серпня 2015 до 31 серпня 2015 року (включно) у гіпермаркетах ТОВ «Епіцентр К».
 3. Учасником Акції стає індивідуально невизначена фізична особа, якій виповнилося 18 років, що в період дії Акції придбала в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари, на суму від 500 гривень, одним чеком, та зареєструє його на центральному Інфоцентрі гіпермаркету, де будо здійснено покупку.
 4. Предметом Акції є 4 сертифікати на право придбання майнових прав на квартиру в м. Львові, визначених організатором Акції. Вибір осіб Акції щодо придбання за 1 грн. сертифіката на право придбання майнових прав на квартиру в м. Львові відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д: 09, 16, 23, 31 серпня 2015 року
 5. Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. сертифікат на право придбання майнових прав на квартиру в м. Львові, будуть визначатись у два етапи:
  1. 09, 16, 23 серпня о 15:00, а 31 серпня о 18:00 у гіпермаркеті за місцем придбання товарів визначаються 5 (п’ять) осіб (регіональних) попереднього вибору, що проводився у цьому гіпермаркеті у дні дії Акції;

  2. 09, 16, 23 серпня о 19:00, а 31 серпня о 21:00 ці особи (регіональні) цього ж дня беруть участь у фінальному виборі та визначенні особи, які мають право на придбання сертифіката на право придбання майнових прав на квартиру в м. Львові, що буде проводитись у будівельно-господарському гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д.

 6. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До вибору осіб та визначення осіб, які отримають право на придбання сертифіката, допускаються учасники акції, що зареєструвалися до моменту проведення вибору.
 7. Купони учасників Акції, які використовувались під час визначення осіб, що отримають право на придбання сертифіката та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.
 8. Учаснику Акції не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення осіб.
 9. Інформування осіб про перемогу буде здійснено відразу після їх визначення телефонним зв’язком. У разі, якщо учасник акції не відповість на телефонний дзвінок або неправильно вказав номер телефону, тоді така особа не вважатиметься переможцем і буде переобраною. Відомості про переможців наступного дня будуть розміщені на сайті товариства: www. epicentrk.com.ua.
 10. Для отримання винагороди особа має з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена організатором. Перед отриманням винагороди особа зобов’язана надати представнику організатора розрахунковий документ (чек), що засвідчує участь в Акції.
 11. Всі витрати щодо оформлення квартири на ім’я визначеної особи цієї Акції несе така особа (учасник Акції), в тому числі всі нотаріальні витрати в разі необхідності.
 12. Покупець, який одержує право на придбання майнових прав на квартиру в м. Львові за результатами проведення акції «Стань львів’янином!» на вимогу організатора цієї акціє компенсує йому податок на доходи фізичних осіб із вартості вказаних майнових прав, передбачений п.п. 14.1.47 ст.14, п.п.164.2.17 п.164.2., п.164.5 ст.164 ПКУ.
 13. У разі відмови особи Акції від отримання винагороди відповідно до умов цієї Акції, особа не має права вимагати від організатора будь-якої компенсації.
 14. Своєю участю в Акції учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.

На цьому Епіцентр не зупинився радувати своїх покупців і запросив усіх випробувати свою долю в акції «ФУТБОЛЬНИЙ БУМ!», та дав можливість виграти футбол-тур на 2-х до Німеччини.

 
Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"

25.08.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"