Стань киянином з Епіцентром!

Акція «Стань киянином» діяла з 01 червня 2015 до 29 червня 2015 року (включно).

За умовами акції «Стань киянином» сертифікати на квартиру в м. Києві отримали такі переможці:

Перший переможець: Світлана Репужинська

«У мене дуже багато незабутніх емоцій та вражень, я на сьомому небі від щастя! Мені завжди хотілося змінити своє життя. На сьогодні мені 32 роки, я продавець-консультант взуттєвого магазину в декретній відпустці, мама двох діточок. Моя сім’я розпочала змінювати своє життя з ремонту, тому ми стали постійними покупцями Епіцентру. Купували все: шпалери, фарбу, плитку… Цього разу ми придбали вагонку і профілі, а також спробувати своє щастя – заповнили анкету учасника акції «Стань киянином!», і перемогли! Хочу подякувати за удачу Богу, а за квартиру – Епіцентру! Раджу усім брати участь в акціях від Епіцентру та перемагати!», – радісним і щасливим голосом ділиться своїми враженнями Світлана Репужинська.

Відєо сюжет

 

Другий переможець: Ірина Буніна

«Моя сім’я завжди здійснює покупки в Епіцентрі, особливо під час ремонту в оселі. Однак цього разу ми прийшли в Епіцентр, щоб придбати нову бочку для літнього душу, адже у спеку це просто знахідка! Взяли участь у акції Епіцентру і перемогли. Я бажаю, щоб усі люди вірили в дива з відкритим серцем та мріяли, адже мрії здійснюються! А Епіцентру хочу побажати процвітання і побільше вдячних покупців», – ділиться своїми враженнями Ірина Буніна.

Відєо сюжет

 

Третій переможець: Ірина Колпак

«Я дуже схвильована приємною звісткою про перемогу, мої емоції просто зашкалюють! Це відчуття нереальності і справжнього дива! У Епіцентрі я завжди купую подарунки своїм рідним і близьким. Адже у порівнянні з іншими магазинами серед переваг Епіцентру – це співвідношення якості і ціни. І, безперечно, надзвичайно широкий асортимент товарів, у цілому можна знайти все, що душа забажає! Цього разу я придбала у подарунок для невістки постільну білизну і фруктовницю. Спробувала своє везіння, взявши участь у акції «Стань киянином!», та перемогла!!! Хочу побажати всім покупцям товарів Епіцентру вдалих покупок і задоволення від акцій, а працівникам Епіцентру міцного здоров’я, щоб і надалі їхня компанія була на найвищому рівні!»,– розповідає, не стримуючи радісних емоцій, Ірина Колпак

Відєо сюжет

 

Четвертий переможець: Володимир Руденко

«Я ще не оговтався від несподіваної новини! Мені аж не віриться, що для простої людини є чудова можливість отримати квартиру в такий нелегкий для країни час. Я купую в Епіцентрі товари вже давно, адже там є все, а ще доступні ціни для кожного. Я хочу подякувати компанії за такий дарунок для людей, а також побажати всім покупцям удачі і везіння у наступних акціях від Епіцентру!», – розповідає Володимир Руденко.

 

1. Організатором Акції є ТОВ «Епіцентр К».
Юридична адреса: 02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11.

2. Акція «Стань киянином!» (далі – Акція) діє з 04 червня 2015 до 29 червня 2015 року (включно) у гіпермаркетах ТОВ «Епіцентр К».

3. Учасником Акції стає індивідуально невизначена фізична особа, яка в період дії Акції придбала в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К» товари, на суму від 500 гривень, одним чеком, та зареєструє його на центральному Інфоцентрі гіпермаркету.

4. Предметом Акції є 4 сертифікати на право отримання 4-х квартир (далі – Сертифікат), визначених організатором Акції. Вибір осіб Акції щодо придбання за 1 грн. Сертифіката відбудеться за адресою:  м. Київ, вул. Полярна, 20-Д: 07, 14, 21, 29 червня  2015 року.

5. Особи, які за умовами Акції будуть мати право придбати за 1 грн. Сертифікат, будуть визначатись у два етапи:
1-й о 15:00 у гіпермаркеті за місцем придбання товарів визначаються 5 (п’ять) осіб, першого етапу, попереднього вибору, що проводився у цьому гіпермаркеті у дні дії Акції;
2-й о 19:00 у будівельно-господарському гіпермаркеті ТОВ «Епіцентр К» за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 20-Д, купони переможців першого етапу цього ж дня беруть участь у фінальному виборі та визначенні особи, яка мають право на придбання Сертифіката. 

6. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом (КНК, РРЗ). До вибору осіб та визначення осіб, які отримають право на  придбання Сертифіката допускаються Учасники Акції, що зареєструвалися до моменту проведення вибору .

7. Купони Учасників Акції, які використовувались у виборі осіб під час визначення осіб, що отримають право на придбання Сертифіката та не були обрані, беруть участь у наступному виборі. Всі зареєстровані купони зберігаються у гіпермаркеті до закінчення Акції.

8. Для отримання винагороди особа має з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена організатором. Перед отриманням винагороди особа зобов’язана надати представнику організатора розрахунковий документ (чек), що засвідчує участь в Акції.

9. У разі відмови особи Акції від отримання винагороди відповідно до умов цієї Акції,особа не має права вимагати від організатора будь-якої компенсації.

10. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.

11. До участі в акції запрошуються усі фізичні особи – громадяни України, яким виповнилося 18 років.

12. Учаснику акції не обов’язково бути присутнім у день та у місці проведення вибору та визначення осіб.

13. Інформування осіб про перемогу буде здійснено відразу після їх визначення телефонним зв’язком. У разі, якщо учасник акції не відповість на телефонний дзвінок або неправильно вказав номер телефону, тоді така особа не вважатиметься переможцем і буде переобраною. Відомості про переможців наступного дня будуть розміщені на сайті товариства.

На цьому Епіцентр не зупинився радувати своїх покупців і запросив усіх випробувати свою долю в акції «Стань одеситом!», та дав можливість стати власником квартири в м. Одесі.


04.06.2015

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»