Спорт українцям: партнерство компанії «Епіцентр К» та IIC-INTERSPORT International Corporation GmbH

На сьогодні здоровий спосіб життя вважається світовим трендом, слідуючи якому люди прагнуть до успіху, вдосконалення і саморозвитку. Компанія «Епіцентр К» активно підтримує та розвиває цю тенденцію.

Втілювати саме європейські стандарти життя відмінно вдається Епіцентру – лідеру торгово-роздрібного ринку України, що динамічно розвивається та налічує 40 гіпермаркетів у всій країні. 10 вересня 2015 року в місті Києві національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» підписала ліцензійний договір про партнерство із швейцарською компанією IIC-Intersport INTERNATIONAL CORPORATION GMBH. У прес-конференції взяли участь представники компаній «Епіцентр К», INTERSPORT.

Епіцентр представив лідера світової спортивної індустрії в Україні, наша країна стала 45-ю в географії відомої торговельної мережі. Таким чином на українському ринку з’явиться найбільший спортивний рітейлер INTERSPORT, заснований ще у 1968 році, з оборотом понад 10 мільярдів євро. Наразі 5400 магазинів INTERSPORT відкриті у 44 країнах світу. Мережа INTERSPORT співпрацює з найбільш авторитетними брендами, що відмінно зарекомендували себе на світовому ринку: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Wilson тощо. Значна частина їх товарів виробляється ексклюзивно для INTERSPORT. Крім того, торгова мережа має лінійку власних брендів, таких як McKINLEY, FIREFLY, ENERGETICS, PRO TOUCH, TECNOpro, Etirel, кожен з яких спеціалізується на різних видах спорту.

«Ми знайшли успішного та компетентного місцевого партнера – компанію «Епіцентр К». Із розширенням в Україну ми ставимо ще одне місце на карті Європи. Ми переконані, що знайшли ідеального партнера в обличчі компанії «Епіцентр К», який спроможний представити бренд INTERSPORT на українському ринку. Команда Епіцентру має велике бажання принести спорт до людей. Компанія має великий досвід у роздрібній торгівлі, її гіпермаркети мають ідеальне місце розташування, перший спортивний департамент. Ми очікуємо з нетерпінням збільшення спортивних магазинів в Україні разом із нашим новим партнером «Епіцентр К» – поділився своїм баченням партнерства Франц Юлєн.

Співпраця двох лідерів рітейлу – компаній «Епіцентр К» та INTERSPORT – альянс, що ґрунтується на європейських цінностях. Партнерство INTERSPORT та Епіцентр К надає українському споживачеві широкий вибір спортивних товарів відомих світових брендів, підтримку різних видів спорту, популяризацію здорового способу життя серед населення України. Завдяки цій співпраці кожен українець зможе обрати кращі товари та бренди за співвідношенням ціна-якість. Компанія «Епіцентр К» має всі можливості для того, щоб стати гідним представником всесвітньовідомої мережі INTERSPORT в Україні.

 «Ми пишаємося тим, що відкриваємо для України найвідоміший світовий  бренд INTERSPORT. Переконані, що знайшли потужного партнера, щоб посилити досвід споживача в товарах для спорту та відпочинку на українському ринку» – прокоментував партнерство компаній Олександр Герега.

 

10.09.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"