ДоброPhone: STOP кібербулінг

Компанія «Епіцентр К» презентує проект з протидії кібербулінгу, що привертає увагу до проблем, з якими діти зіштовхуються в соціальних мережах. 

Місія проекту: поширити серед школярів меседж, що Інтернет може бути добрим, а соціальні мережі – це місце не для негативу, а для дружнього спілкування. Цільова аудиторія – учні середньої та старшої ланки школи.

Головним героєм та символом проекту є ДоброPhone – це позитивний мобільний телефон, який закликає дружити в соціальних мережах. 

Слоган ДоброPhone – «У соцмережі є межі» – закликає дітей та підлітків пам’ятати, що у їх висловлюваннях, фотографіях та чатах мають бути межі.
 

 

Для поширення інформації серед школярів та підлітків компанія розробила низку мотивуючих зошитів на 18, 24, 48 та 96 аркушів та блокноти, а також створила акаунт для ДоброPhone в мережі Instagram, який розповідає про кібербулінг. Інстаграм-сторінка проекту – @dobrophone.

Шкільні мотивуючі зошити ДоброPhone будуть поширюватися через мережу торговельних центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія». Їх легко буде знайти в яскравих боксах біля прикасової зони.

Проект має додаткову соціальну складову: кошти, отримані з продажів серії мотивуючих зошитів, будуть спрямовані на розробку та запуск безкоштовного мобільного додатку з практичними рекомендаціями з протидії кібербулінгу для дітей та батьків.

Проект ДоброPhone підтримали молодіжна група Open Kids та співак Alekseev. Їхні фото та мотивуючі цитати будуть зображені на обкладинці шкільних зошитів. Також на низці зошитів буде зображений символ проекту, який своїми висловами мотивує поширювати добрі наміри в мережі Інтернет. На зворотній частині кожного зошита будуть поради щодо дій, як перетворити свій телефон чи будь-який гаджет на ДоброPhone.

Поради на звороті:  

  • Зберігай спокій, ігноруй провокації.
  • Регулярно змінюй свої паролі у соціальних мережах, не дублюй їх на різних акаунтах.
  • Не розміщуй у соцмережах особисту інформацію.
  • Систематично чисти свій контакт-лист.
  • Зберігай докази образ (скріни повідомлень, фото, відео).
  • Говори кривдникам в мережі про свої почуття.
  • Розкажи старшим про образи, попроси про допомогу.
     

 Читайте також:

«Якщо дитина проявляє агресію в соцмережах: поради батькам» – 22.08.2019

Психолог проєкту з протидії кібербулінгу «ДоброPhone: STOP кібербулінг» національної мережі «Епіцентр» Олена Божук про те, що робити батькам, чиї діти стають ініціаторами агресії в інтернеті.
Кібербулінг та цькування в інтернеті – одна з гострих проблем сьогодення. Щоб протидіяти йому в Україні навіть прийняли закон, яким встановлено нові правила щодо протидії булінгу у школах і нові штрафи. Головна відповідальність в ньому покладена на батьків, яких і будуть карати штрафом у випадку прояву їхніми дітьми агресії у соціальних мережах. Але що робити у такій ситуації батькам винуватця кібербулінгу?

«В Україні стартувала масштабна кампанія проти кібербулінгу» – 31.07.2019

Ініціатор проєкту – компанія «Епіцентр К» створить перший безкоштовний мобільний додаток з профілактики агресії та цькування в інтернеті.
Кібербулінг – психологічне насильство та агресія у соціальних мережах. Віртуальні агресори публікують інформацію, яка принижує жертву, відправляють їй повідомлення з погрозами, викладають фотографії і відео зі знущаннями.
Вивчивши досвід провідних країн світу із протидії та профілактики кібербулінгу, компанія «Епіцентр К» за підтримки Ювенальної превенції України, гарячої лінії «Ла Страда-Україна» та відомих українських психологів, запустили соціальний проект з протидії кібербулінгу «ДоброPhone: STOP кібербулінг».

«Приходь на презентацію проєкту ДоброPhone: STOP кібербулінг» – 26.07.2019

В Україні стартує масштабна соціальна акція компанії «Епіцентр К» щодо протидії кібербулінгу «ДоброPhone: STOP кібербулінг». Її мета – привернути увагу до проблеми
психологічного насильства та агресії в Інтернеті. 
Приходь на презентацію проєкту, яка відбудеться у Києві 28 липня об 11:00 в ТЦ «Епіцентр» (вул. Степана Бандери 11-А, «Дизайн Арена»), та знайомся з нашим супергероєм ДоброPhone! Спільно зі спеціальним гостем – героями проекту групою Open Kids – ДоброPhone розкаже все про життя онлайн, хейтерів та позитивний контент. 

«Кожна п’ята дитина в Україні стає жертвою кібербулінгу» – 12.07.2019

За даними ЮНІСЕФ40% школярів, які зіткнулися зі знущаннями в колах однолітків, не розповідають про випадки цькування батькам, а 44% ніяк не протидіють булінгу через страх теж стати жертвою знущань. 
Як показало опитування ЮНІСЕФ, в якому взяло участь понад 1 мільйон молодих осіб зі 160-ти країн, одним з найпотужніших засобів запобігання та протидії булінгу та кібербулінгу діти називали доброту. Саме тому головним героєм та символом соціального проєкту компанії «Епіцентр К» з протидії кібербулінгу став ДоброPhone – позитивний мобільний телефон, який закликає дружити в соціальних мережах.


03.06.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»