ДоброPhone: STOP кібербулінг

Компанія «Епіцентр К» презентує проект з протидії кібербулінгу, що привертає увагу до проблем, з якими діти зіштовхуються в соціальних мережах. 

Місія проекту: поширити серед школярів меседж, що Інтернет може бути добрим, а соціальні мережі – це місце не для негативу, а для дружнього спілкування. Цільова аудиторія – учні середньої та старшої ланки школи.

Головним героєм та символом проекту є ДоброPhone – це позитивний мобільний телефон, який закликає дружити в соціальних мережах. 

Слоган ДоброPhone – «У соцмережі є межі» – закликає дітей та підлітків пам’ятати, що у їх висловлюваннях, фотографіях та чатах мають бути межі.
 

 

Для поширення інформації серед школярів та підлітків компанія розробила низку мотивуючих зошитів на 18, 24, 48 та 96 аркушів та блокноти, а також створила акаунт для ДоброPhone в мережі Instagram, який розповідає про кібербулінг. Інстаграм-сторінка проекту – @dobrophone.

Шкільні мотивуючі зошити ДоброPhone будуть поширюватися через мережу торговельних центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія». Їх легко буде знайти в яскравих боксах біля прикасової зони.

Проект має додаткову соціальну складову: кошти, отримані з продажів серії мотивуючих зошитів, будуть спрямовані на розробку та запуск безкоштовного мобільного додатку з практичними рекомендаціями з протидії кібербулінгу для дітей та батьків.

Проект ДоброPhone підтримали молодіжна група Open Kids та співак Alekseev. Їхні фото та мотивуючі цитати будуть зображені на обкладинці шкільних зошитів. Також на низці зошитів буде зображений символ проекту, який своїми висловами мотивує поширювати добрі наміри в мережі Інтернет. На зворотній частині кожного зошита будуть поради щодо дій, як перетворити свій телефон чи будь-який гаджет на ДоброPhone.

Поради на звороті:  

  • Зберігай спокій, ігноруй провокації.
  • Регулярно змінюй свої паролі у соціальних мережах, не дублюй їх на різних акаунтах.
  • Не розміщуй у соцмережах особисту інформацію.
  • Систематично чисти свій контакт-лист.
  • Зберігай докази образ (скріни повідомлень, фото, відео).
  • Говори кривдникам в мережі про свої почуття.
  • Розкажи старшим про образи, попроси про допомогу.

03.06.2019

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»